Patiko? Pasidalinkite!

Tik R.Žemaitaitis žino su ir kiek miegojo A.Bilotaitė, kaip ji pateko į politiką. Jis taip pat žino kiek nesantuokinių vaikų P.Gražulis, jis žino kaip Kubilius biznį Rusijoje „varo”, jis žino viską apie Eligijų Masiulį, viską žino ir apie V. Uspaskichą, jis aplamai viską apie visus žino!

Žino tai žino, bet bėda ta, kad visas šias paslaptis jis važinėdamas per kaimus visiems kaimiečiams išpasakoja, o tie vieni kitiems. Kaime taip priimta, pasidalinti informacija, bet, kad taip elgtųsi garbingas LR Seimo narys, manau yra ne lygis.

Naujausi R.Žemaitaičio pletkai

Jis teigia, kad girdėjo, jok S. Skvernelis kuria naują frakciją. Čia toks standartinis, kaip visada R.Žemaitaičio pasakymas „girdėjau”.

Mėgėjas padauginti iš trijų

„Aš norėčiau pakalbėti apie ekonomiką, mokesčių reformą ir finansinę situaciją. Manau, kad prezidentui irgi būtų įdomu sužinoti, kaip mes turime 330 tūkst. žmonių, kurie dirba pagal verslo liudijimus ir kaip mes galime juos įtraukti į socialinio draudimo sistemą, kaip jiems garantuoti sveikatos draudimą, pensijas, neįgalumą“, – antradienį „Delfi dienoje“ pareiškė R.Žemaitaitis.

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis, praėjusiais metais Lietuvoje verslo liudijimus turėjo 96,7 tūkst. gyventojų, taigi R.Žemaitaitis skaičių  padidino tris kartus.

Ir ką jis į tai atsako?

„Aš tą girdėjau komitete, Seime”

O mes girdėjome, kad R.Žemaitaitis baigia politinę karjerą ir sekančiuose Seimo rinkimuose nebedalyvaus. Kažin ar tai tiesa?

„Aš šiandien dirbu Seime, po metų, matyt, mano kadencija baigsis ir aš pereisiu dirbti į privatų savo sektorių, ką aš ir dirbau iki tol“, – trečiadienį „Žinių radijui“ sakė R.Žemaitaitis.

Palauksime pamatysime.

Egidijus Paulauskas

 

 


Patiko? Pasidalinkite!