Patiko? Pasidalinkite!

Jums nuo pat mažens yra meluojama, kad Jūs esate protingas, arba jeigu Jūs pabaigę mokslus tapsite protingu.

Tai yra melas. Faktologijos prikimštomis galvomis žmonės tėra viso labo siaurų fragmentų nešiotojai, kuriais matuoja visą ką jį supa. Jeigu faktai yra paremti tikrove ir realybe, bet ne tiesa, tada dar galima tikėtis, kad žmogus vadovaujasi logika ir protu pagal paskirtį, bet jeigu žmogus vadovaujasi fragmentais, kuriuos jam įrašė viena ar kita mokykla, tada jis tėra viso labo fragmentinio, siauro mastymo avelė.

Tiesa nėra tiesa

Tai ką žmonės vadina tiesa, tėra viso labo jų pačių sukurtos fantazijos kuriomis jie patiki ir jomis matuoja savo siaurą pasaulį. Tikrovė ir realybė yra nenuginčijama, o tiesa dažniausiai būna barnių ir ginčų objekto priežastis.

Ginčijasi kvailiai

Teko ne kartą matyti televizijos diskusijų, debatų laidas, kai kvailiai sustoję ginčijasi ir gina savo tiesas (fantazijas). Ginčytis yra kvaila, jeigu diskusijoje nebandoma bendrai rasti tikrovės ir realybės. Bandymas apginti savo galvoje turimas fantazijas ir įrodyti, kad tai yra tiesa, viso labo tėra kvailių šou kvailiams.

Kam tai reikalinga?

Daugumą (apie 95%) žmonijos yra kvailiai, tame tarpe ir aš. Būtent tokios diskusijų, ginčų, o ypač politikų rietenos yra „maistas” bandoms, kurios su malonumu jas žiūri. Spėkite kas žiūrovui labiausiai patinka tuose ginčuose? Rasti teisuolį. Kaip jie jį išrenka? Tą kuris kalba tai kas atitinka jo galvoje turimai informacijai.

Informacijos įprogramavimas

Tarkime per „Panorama” kelis mėnesius rodys, kad Latviai ruošiasi pulti Lietuvą. Po kelių mėnesių surinkus „Panoramos” žiūrovus kurie matė šias laidas ir tuos kurie jų nematė, ginčytųsi iki muštynių.

Štai taip yra programuojami „protingieji”. Šita rūšis žmonijos niekada nepripažins, kad jie yra viso labo apkvailinta banda. Jie niekada neprisipažins, kad yra kvailiai. Jie tiesiog to nesupranta, taip kaip miręs žmogus nesupranta, kad jis yra miręs.

Žinojimas ir tikėjimas

Žmonija visada renkasi lengvesnį gyvenimo kelia, todėl žmonija yra paversta pritikinta, lengvai valdoma banda. Žinojimą pakeitė tikėjimu. Pritikintas žmogus yra visiškai valdomas, apeinant jo sąmonę. Žiniasklaidos priemonės rašydamos melagingus straipsnius taip vadovaujasi tikėjimu ir nei kiek negalvoja kaip tai paveiks žmoniją.

Mokslas didžiausia apgaulė

Mokslas yra pati didžiausia apgaulė po religijos, kurį religijos pagalba ir buvo atneštas. Kalbu apie mokslą, kuris paremtas sausa teorija, bet ne praktika. Tai pats ir su religijomis, jos paremtos tikėjimu. Politinės programos, tai kaip religinės maldos, kuriomis viena ar kita banda patiki.

Mokslas nelygus mokslui, aš kalbu apie sisteminį mokslą, kuris neprilygsta tikrajam, žinių mokslui. Sisteminis mokslas yra tikėjimo pagrindu. Tarkim išgirdote, kad vienokio ar kitokio universiteto kažką nustatė. Jūs automatiškai tai priimate kaip tiesą, nes vadovaujatės tikėjimu ir nepuolate praktiškai išbandyti ir patikrinti informacijos. Yra vienas įdomus pasakymas, kuris sujaukia žmonėms protus: „Mokslininkai nustatė, kad prieš tai mokslininkai klydo”, po šios išgirsto pasakymo,. pas daugelį galvose suveikia „error” (klaida), kaip sakant smegenys pakimba, nebesupranta kuo tikėti.

Tikrovė ir realybė

Tikrovė ir realybė yra tai kuo galima matuoti viską. Su tikrove ir realybe galima pamatuoti visas mokslo teigiamas tiesas. Senovėje protėviai žinias perduodavo kartų kartoms per praktiką ir nereikėdavo jų užrašyti, todėl mūsų protėviai ir nenaudojo rašto. Jis atsiradus krikščionybei buvo įdiegtas, tam kad galėtų užsiimti politinėmis manipuliacijomis. Pvz. Lietuviai pardavinėjo Žemaičius ordinui. Kaip tai vyko? paprastai, parašydavo raštą, pakišdavo pasirašyti beraščiams ir juos apgaudavo. Kartais net neduodavo išvis pasirašyti, o tiesiog parašydavo, kad sutinka ir tiek.

Bandysite nuneigti mokslo naudą

Galite. Ir žinau Jūsų pagrindinį argumentą: „Tu ką nori į akmens amžių?” O kodėl gi ne, atsakyčiau?! Jūs ten buvote, Jūs žinote kaip ten viskas buvo, ar tikite užkariautojų pasakomis ir nupieštais paveikslėliais? Jūs remsitės tikėjimu ir ginsite savo tikėjimą, jį laikydami TIESA!

Aš manau jeigu ne mokslas ir religija, žmonija būtų sąmoningesnė šimtus kartų. Ir vėl bandysite nuginčyti? Bandykite, bet prieš ginčydami apsižvalgykite, ką su mokslo, religijų ir technologijų pagalba žmonija padarė su planeta. Upės užterštos, gamta niokojama, planeta dūsta ir pūva nuo šiukšlių. Žmoniją atjungė nuo prigimtinių šaknų, GAMTOS, kurios nedaloma dalis yra Žmogus. Melsitės Budai, Alachui, Krišnai, Kristui, o gal Jehovai ar Buratinui, kuris sodino pinigus ir tikėjo kad jie užaugs? Ar padeda?

Mūsų protėviai paliko mums švarią gamtą, ją gynė nuo priešų ir kovojo iki paskutinio kraujo lašo, dėl LAISVĖS, tikros LAISVĖS, o ne iliuzijų. Ką paliksi TU savo vaikams (jeigu turi)? Atsakyk sau sąžiningai, tu taigi nesi kvailys(ė), Tu taigi protingas žmogus!

Aš sąžiningai prisipažįstu, kad esu dar labai labai didelis kvailys ir nereikia man to priminti.

Būkime vieningi ir protingi…

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!