Neseniai TV3 pakalbintas Saulius Skvernelis žodžių į vatą nevyniojo. „Landsbergistų“ partiją išvadino antivalstybine, kuri veikia prieš Lietuvą
Paklaustas, ar mano, kad po kitų Seimo rinkimų valdančiąją koaliciją galėtų formuoti TS-LKD ar kita politinė jėga, S. Skvernelis teigia, kad konservatoriai rinkimų nelaimės, jei rinkėjai mąstys kritiškai. „Tai yra antivalstybinė partija, kuri skurdino žmones, niekada neįgyvendino, nepadarė nė vieno strateginio projekto, Lietuvai reikalingo“, – tikino ministras pirmininkas.
Paprašytas patikslinti, kodėl TS-LKD pavadino antivalstybine partija, S. Skvernelis tvirtino, kad ši politinė jėga veikia prieš Lietuvą. „Jūs pasakykite, kada ji veikė už valstybę? Ji daro visus žingsnius, kurie galiausiai nukreipti prieš mūsų valstybę arba visuomenę. Žmonės buvo skurdinami, buvo įvairūs sprendimai, kurie finansinę naštą užkrovė ne vienam dešimtmečiui į priekį, padaryti nesuprantami sprendimai“, – kalbėjo S. Skvernelis, – pranešama portale tv3.lt
Ramūnas Karbauskis kitokios nuomonės
2020.02.21 Paklaustas, ar mato galimybę rudenį sėsti prie bendro derybų stalo, R. Karbauskis tvirtino tokios situacijos neatmetantis.
„Aš galiu pasakyti pavyzdį savivaldybių lygmenyje. Kaišiadoryse koalicijoje yra „valstiečiai“ ir konservatoriai. Mes pajėgūs esame dirbti, vardan žmonių, jeigu tai naudinga Lietuvai. Nesvarbu, tai savivaldybių ar nacionaliniu lygiu. Klausimas yra kitas, reikia norėti tai daryti“, – teigė Ramūnas Karbauskis
Ar tai rodo, kad Ramūnas Karbauskis suprato, kad įkibti į „Landsbergistų“ klaną reiks daug jėgų? Ar tai vadinasi, kad papulti prie lovio bet kokia kaina, kad tik išsaugoti savo „Agrokoncerną“ ir pamiršti žmonėms duotus pažadus?
Egidijus Paulauskas
A man tik atrodo a tikrai šūdus šneka ?
Pamatysite, nieko tas Nausėda negali ir nieko jis nekeis. Nieko ir tie žalieji valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus L.Linkevičių ir R.Karoblį, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo Lietuvos banko vadovo V.Vasiliausko buvęs pavaldinys, tiksliau, kiemsargis V.Šapoka.
Karbauskis šiandien pavyzdys. Daug skaičių ir ne tik jų, prie Ramūno pagerėjo. Sugrįžimas, nors ir mikroskopinis, bet vyksta. Ką padarė kiti ? Jei laivas plaukia ne į tą pusę, o jis valdomas nesuprantančių kapitonų, yra pasirinkimas ir atsirast tame laive ir nejučiomis pasukti vairą tinkama kryptimi. Kitu atveju pasirenkamas pasyvus stebėjimas. 2 p k laimėjo rusai su anglais ir amerikiečiais, juk galėjo rusams nepadėt amerikiečiai ? Kas buvę. Politika daug gilesnis reikalas, nei matymas iš viršaus. Koncervatorių partiją, tai mano tautos patologinės, sutrikusios socialinės sveikatos rezultatas. Koreguot kryptį gali tik stiprus, sėkmingas, giliai mąstantis asmuo.
Delfyje buvo geras Uzkalnio straipsnis.Karbaiskis atejo pasitvarkyti savo reikalu.Tai pataloginis melagis ir aferistas.
Gal skurdas sumazejo?Del trasu dabar bilinejasi su valstybe.Komservatoriai,ateje i vadzia,skolinsis ir pirks patrankas.Abeji sutare del 2,5%.