Patiko? Pasidalinkite!

Projektas „Mūsų TV“ tęsia turą po Lietuvą. Simboliškai turas prasidėjo nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Mobili „Mūsų TV“ studija laukia bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi galimybę pasirašyti inicijuojamam Referendumui dėl 100 000 parašų kartelės sumažinimo tam, kad ateityje būtų galima lengviau inicijuoti referendumus. Kol kas Lietuvoje norint tai padaryti, reikia surinkti 300 000 parašų, o tai tokioje mažoje šalyje yra sunkiai įgyvendinama. Todėl visus kviečiame atvykti ne tik pasirašyti, bet ir padėti rinkti parašus!

Turo metu iš įdomių pašnekovų imsime interviu, darysime vaizdo reportažus, filmuosime pokalbių laidas, na, ir tiesiog bendrausime. Tie, kurie norite gyvai pasišnekėti ir pasirašyti dėl Referendumo, kviečiame atvykti į numatytas pagal grafiką vietas.

Vilnius

Lapkričio 13 d. nuo 14 val. iki 18 val. aikštelėje prie p.c. “Akroplis” (Ozo g. 25)

Lapkričio 14 d. nuo 11 val. iki 17 val.  priešais p.c. “Mandarinas” (kitoje pusėje kelio)

Lapkričio 15 d. nuo 11 val. iki 17 val. prie p.c. “Nordika” (Vikingų g. 3)

Lapkričio 16 d. nuo 15 val. iki 19 val. prie p.c. “Vilnius Outlet” (V. Pociūno g. 8)

Būtinai turėkite su savimi asmens dokumentą (pasą arba tapatybės kortelę, kiti dokumentai netinka!)

Platinkite žinią savo mieste, kada ir kur bus galima pasirašyti už Referendumą. Pasidalinkite informacija savo miesto Facebook grupėse, priklijuokite skelbimus miesto skelbimo lentose, dalinkitės su draugais, pažįstamais ir giminaičiais!

Vaidas Žemaitis Lekstutis

Patiko? Pasidalinkite!