Patiko? Pasidalinkite!

Jūs manote, kad pavadinimas yra klaidinantis ir neatitinkantis tikrovės. Pabandykime padėlioti faktus ir paskui priimti sprendimą, ar rimtai pavadinimas yra klaidinantis ir neturintis nieko bendro su realybe.

Aukštuose politiniuose ir teisėsaugos sluoksniuose, jau senai kalbama, kad teisėsaugą nuo nepriklausomybės atgavimo „prižvelgia“ Landsbergių „klanas“ kartu su „panele“, o jų stogas yra „baltasis namelis“. Nereiktų nuvertinti, kad ir brandaus amžiaus V.Landsbergio gudrumo ir politinio laviravimo meno.

Prisiminkime S.Skvernelio, kaip politiko pradžią.

1998–1999 m. Trakų rajono policijos komisariato kelių policijos komisaras inspektorius. 1999–2001 m. Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos viešosios policijos Kelių policijos tarnybos Organizacinio skyriaus komisaras inspektorius. Kaip matome S.Skvernelis savo karjerą realiai pradėjo nuo policijos inspektoriaus.

2001–2003 m. Lietuvos viešosios policijos biuro Eismo priežiūros tarnybos Kelių patrulių rinktinės komisaras. 2003–2005 m. Lietuvos policijos eskortavimo rinktinės komisaras. 2005–2008 m. Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos viršininkas. Sekanti pakopa komisaras ir viršininkas.

Kylame aukščiau, bet prieš tai vėl prisiminkime kas „prižvelgia“ teisėsaugą ir su kieno palaiminimu yra paskiriami aukšti postai.

2008–2011 m. Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas, 2011–2014 m. – policijos generalinis komisaras.

2014–2016 m. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras. Nuo 2016 m. Seimo narys. Primename, kad tokias pareigas S.Skvernelis gavo deleguotas nuo  partijos Tvarka ir teisingumas, su kuria ir dalyvavo rinkimuose.

S.Skvernelis išdavė R.Paksą ir netgi galimai jį pakišo… . S.Skvernelio atstatydinimo klausimas iškilo kuomet jis viešai paskelbė apie planus dalyvauti 2016 metų Seimo rinkimuose Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąraše.

Konservatoriams atliktas naudingas darbas padarytas, sukėlė sąmyšį „Tvarka ir teisingumas“ partijoje ir perbėgo griauti kitos?

Kyla klausimas, ką jis tokio padarė Lietuvai apart to, kad suorganizavo šturmą Garliavoje kurio metu buvo paimta Drąsiaus Kedžio mergaitė iš tetos ir senelių?

Politinių nuopelnų visiškai jokių, bet tuomet žiniasklaidoje mirgėte mirgėjo jo pavardė ir žmonėms jau buvo programuojama, kad šis asmuo yra populiarus ir tt.

Po rinkimų 2016 m. lapkričio 22 d. tapo LR Ministru Pirmininku. „Prisiplakė“ prie valstiečių, o prisiplakęs ėmė „vaidinti“ didžiulį konservatorių priešą.

Šia vaidyba daugelis tiki, bet akylesni politikos stebėtojai gali pastebėti apie S.Skvernelio kliedesius apie visokias spec. tarnybų užklausas apie konservatorius ir jų veiklą su su Rusija. Plius po A.Paleckio sulaikymo kaltino G.Palucką, neva šis yra A.Paleckio bendražygis.

Šitokie pigūs Delfiniai triukai tėra maistas naivuoliams, kurie patikėtų, kad S.Skvernelis yra nepriklausomas politikas.

Saulius Skvernelis atleidžia tris ministrus: J.Petrauskienę, L.Ruokytę-Jonsson ir K.Navicką. Kam tai naudinga? Konservatoriams, kurie tuoj pat pasitelkę savo tapinus suorganizavo piketą. Kas po šitokių veiksmų? Išsaugo savo reputaciją ir sumažina Valstiečių reitingus.

Rusofobijos prasikišimas, taip pat išduoda, kad šis politikas yra konservatoriškos pakraipos, nors 2018 pavasarį, puse lūpų bandė vaizduoti santykių atnaujinimą su Rusija.

Prezidento rinkimuose už Skvernelį balsuotų tie, kurie nusiteikę prieš Konservatorius, o išrinkus gautųsi, kad Konservatoriai svetimais rinkėjais pasistatė sau prezidentą.

Ramūnui Karbauskiui reiktų rimtai susimastyti, ar šis asmuo turi ką nors bendro su „žalumu“ ir „valstiečiais“? Miškų kirtimas kiek žinome taip pat buvo ne Navicko užgaidos. Kęstutis Navickas tikino, kad niekada nepritarė miškų kirtimo normos didinimui ir nebenorėjo grįžti į darbą sužinojęs, kad tai padaryta per jo atostogas.

Tai S.Skvernelio „žalumas“ tėra viso labo policijos uniformos atspalvis, nieko bendro neturintis su gamta.

Ar Saulius Skvernelis nors kartą pasisakė, prieš karo kurstymą ir karinės technikos išlaidų mažinimą? Ne.

Apie požiūrį į alkoholį nėra prasmės ir rašyti…

Saulius Skvernelis Alkoholis, Alus,Degtinė

Atsakykite, kuo S.Skvernelio politika skiriasi nuo Konservatorių?

Linas Naujelis

Būkime vieningi parama paremti gif

 


Patiko? Pasidalinkite!