Patiko? Pasidalinkite!

Vokiečių leidiniui „Bild” Maikas Pompeo teigė, kad ateityje teks rasti kaltus dėl koronaviruso pandemijos, ir pažymėjo, kad Kinija laiku nepateikė duomenų apie ligą

JAV valstybės sekretorius Maikas Pompeo sakė, kad JAV ir toliau tikisi iš Kinijos gauti reikiamą informaciją apie koronaviruso protrūkį bei ragina Pekiną bendradarbiauti.

„Kinai sako, kad nori bendradarbiavimo. Mes taip pat to norime. Tačiau norint bendradarbiauti, reikia turėti informacijos, duomenų. Reikia skaidrumo. Tai yra bendradarbiavimo komponentai. Mes vis dar norime, kad Kinija tai padarytų. Mums vis dar reikia informacijos apie tai, kas ten iš tikrųjų įvyko… Poreikis gauti šią informaciją išlieka”, — sakė Pompeo interviu „Fox News„.

Anksčiau interviu vokiečių leidiniui „Bild” Pompeo teigė, kad ateityje teks rasti kaltus dėl koronaviruso pandemijos, ir pažymėjo, kad Kinija laiku nepateikė duomenų apie ligą.Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Hua Chunying anksčiau teigė, kad dėl aštrių JAV valdžios atstovų pareiškimų Kinija turi kovoti ne tik su koronaviruso protrūkiu, bet ir su „šaltojo karo virusu”.

Anksčiau Džonso Hopkinso universitetas pranešė, kad JAV patvirtinta apie 608 tūkst. koronaviruso atvejų, mirė beveik 26 tūkst. žmonių.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją.Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 2 mln. infekcijos atvejų, daugiau nei 126 tūkst. žmonių mirė.

JAV prezidentas Donaldas Trampas nurodė dėl koronaviruso krizės „blogo valdymo“ įšaldyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) finansavimą.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!