Patiko? Pasidalinkite!

Pateikiame turistų pamėgtas, vienišoms merginoms nesaugias šalis

Saudo Arabija

Šioje šalyje draudžiama būti viešose vietose, merginoms be vyrų palydos. Tai taikoma ne tik turistams, bet ir vietos gyventojams. Svarbu visuomenėje pasirodyti tik kartu su vyru, kitaip gresia bauda arba areštas. Šalyje taip pat veikia moralės policija, kuri rūpinasi, kad moterims būtų uždengtas pilvas, nugara, kojos ir rankos.

Japonija

Keista matyti šią šalį tarp tų, kuriose geriau nesilankyti vienišomis merginoms. Pastaraisiais metais čia buvo plačiai paplitę sąžiningos lyties veiksmai. Ypač kai kalbama apie turistus. Viešose vietose vyrai dažnai kabinėjasi prie merginų. Siekdamos išvengti tokių situacijų, valdžios institucijos paleido atskirą metro vagoną, skirtą tik moterims.

Brazilija

Ne paslaptis, kad Brazilijos ekonomikos lygis žemas. Todėl šioje šalyje apiplėšiamos vietinės merginos ir vieniši keliautojai. Taigi šioje šalyje neturėtumėte nešiotis su savimi, o iš tikrųjų atsivežti į Braziliją brangių daiktų, papuošalų ir visaip kitaip vengti demonstruoti savo daiktų.

Egiptas

Iki šios dienos ji išlieka populiari atostogų vieta. Bet čia, kaip ir Japonijoje, problema yra susijusi su priekabiavimu. Vietiniai vyrai kabinėjasi prie moterų, siūlydami seksą už pinigus. Todėl šioje šalyje reikia elgtis kuo kukliau – nedėvėkite atvirų ir seksualumą išryškinančių drabužių ir nežiūrėkite į vietos vyrus. Ne dažnai, bet tokių atvejų pasitaiko ir visų pamėgtoje Turkijoje.

Musulmoniškose šalyse tiesiog vyrai yra išalkę sekso ir kitų ištvirkavimų, kas ES yra vieša ir  nevaržoma. Todėl dažnai vedami gyvuliško instinkto nutinka nemalonūs dalykai. Tiek ES tiek musulmoniškos šalys ta tikra prasme yra sugyvulėję. Vieni nebejaučia padorumo, o kiti tiesiog vedini religinių įsitikinimų ir draudimų sužvėrėja.

Viso šito išeitis, yra sąžinė, moralė ir svarbiausia – žmogiškumas, ko šiandien visoje planetoje labai trūksta.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!