Patiko? Pasidalinkite!

Be 5-ių minučių premjerė Ingrida Šimonytė, raginano griežtinti karantiną, bet nepateikė nė vieno konkretaus pasiūlymo, kaip tai padaryti, sako kadenciją baigiantis premjeras Saulius Skvernelis

Trečiadienį paskirtoji premjerė Ingrida Šimonytė kreipėsi į laikinąjį premjerą Saulių Skvernelį ir paragino griežtinti karantiną, nes kiekviena uždelsta diena kainuoja žmonių gyvybes.

„Vertinu paskirtos ministrės pirmininkės kreipimąsi, bet deja, vėlgi, nė vieno konkretaus siūlymo, ką dar reikia padaryti, kad būtų galima situaciją griežčiau kontroliuoti ir valdyti“, –  trečiadienį sakė Saulius Skvernelis.

“Tas pareiškimas yra viešųjų ryšių akcija: likus 18 ar 15 minučių iki posėdžio atsiųsti tokį pareiškimą deklaratyvų, sakant, kad kažką darykite, ką nors darykite. Tai jeigu nuoširdžiai rūpi, tai tiesiog paskambina telefonu ir pasako, kad mes turime pasiūlymą, gal galėtumėte apsvarstyti ir posėdyje priimti. Tas ir būtų padaryta. Dabar aš jokio skambučio nesulaukiau“, – po trečiadienį vykusio posėdžio Vyriausybėje Ingridą Šimonytę komentavo Saulius Skvernelis.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!