Patiko? Pasidalinkite!

„2019-07-26 Viasat History 22:00. Nusileidimas mėnulyje: didžiausia pasaulyje apgaulė? 1969 m. pirmą kartą nusileidus Mėnulyje, vieni žmonės tuo tikėjo, kiti – ne. Ieškome galutinio atsakymo, kad ši diskusija būtų kartą ir visiems…“ (ištrauka iš TV programos anonso)

Prieš kelias dienas „VIASAT History“ parodė itin įdomią TV laidą apie prieš kurį laiką prasidėjusią polemiką, ar buvo amerikiečiai išsilaipinę Mėnulyje? Keistoka tai, kad europiečiai šįkart nepabūgo drėbti jankiams tiesą į akis, nes jie, mano giliu įsitikinimu, jau seniai suprato, kas yra slepiama nuo žmonijos. Žodis buvo suteiktas ir skrydžių  faktais abejojantiems „sąmokslo teorijos“ atstovams, ir NASA specialistams.

Atidžiai peržiūrėjęs laidą, padariau išvadą: JAV astronautai Žemės palydove nebuvo! Padaryti tokią išvadą pastūmėjo dar ir dabar pasaulį užplūdusi faktų iškraipymo banga, sklindanti iš Vakarų. Buvo įdomu stebėti, kaip į itin aštrius išpuolius ir klausimus nemokšiškai atsakinėjo NASA „specialistai“. Netikėjau, kad galima šitaip nemokšiškai „nusigaruoti“. Kodėl buvo galima, mano nuomone, tokio didžiulio masto afera? Ogi todėl, kad 1969-aisiais niekas negalėjo numatyti, jog technologijos taip šoks į padebesius, jog anuometines pasakas dabar galima sudirbti į miltus.

Kad per daug neužimti jūsų brangaus laiko, paminėsiu tik porą teiginių iš laidos. Pirma, į klausimą, kaip galėjo Mėnulyje Amerikos vėliava plevėsuoti (priminsiu, jog ten nėra atmosferos, o tuo pačiu ir vėjo), NASA atstovas nerado protingo atsakymo, tad pradėjo paistyti nesąmones. Tą patį pliurškalą jis dėstė, kai vienoje nuotraukoje šešėliai krito aiškiai nelygiagrečiai. Buvo pateikta dar aibė argumentų, kodėl žemiečiai negalėjo ten būti prieš pusę amžiaus, pirmiausia vien todėl, kad dar nebuvo pasiektas reikiamas technologinės revoliucijos lygis.

Patikėkite, jau visai netolimoje ateityje tiesa bus atskleista. Nes mokslinis progresas tokiais žingsniais stumiasi į priekį, apie kuriuos net sunku įsivaizduoti. Bet nesileisiu į visas laidos subtilybes. Pasakysiu tik tiek, kad juokingai nuskambėjo „nasiečių“ tezė, jog tokiai aferai prastumti būtų reikėję milijardų, todėl lengviau buvo nusiųsti žmones į mūsų palydovą. Sutinku. Tačiau ar įmanoma su laidyne numušti naikintuvą? Reikėjo vykdyti nužudyto prezidento Džono Kenedžio pažadą, kas turėjo išvesti amerikonus kosminėse lenktynėse į priekį. Juk vilktis paskui SSSR jankiams buvo neapsakoma gėda! O čia – nufilmavai studijoje juostą, ir tu priekyje!

Tai tokios tokelės. Belieka patikrinti, ar yra likę nusileidimo Mėnulyje pėdsakų. Tikiu, jog tai padarys kad ir kinai netolimoje ateityje. O tada jav-ų lauks neapsakoma gėda.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!