Patiko? Pasidalinkite!

Papildytas 12:50

Ką tik atėjo žinia: teismo posėdis šiandien bus uždaras. Prokurorė nepanoro parodyti visuomenei, kad ji neturi prieš mane įkalčių. Siūlys man kalėjimo bausmę, o už ką konkrečiai – visuomenei nepasakys. Žavu.

10:30

Šiandien prokurorė prašys Šiaulių apygardos teismo skirti man bausmę už „šnipinėjimą”. Tad teikiu savo komentarą dabar, nes ne visi žurnalistai galės atvykti į Šiaulius.

Pirma, prokurorės kaltinimas, kad užduotis man davė, cituoju, „nenustatytas Rusijos žvalgybininkas”, tik parodo logikos ir tyrimo lygį.

Antra, patariu žurnalistams užduoti prokurorei elementarų klausimą: ką konkretaus aš prišnipinėjau apie sausio 13-osios bylą tyrusius pareigūnus ar Lietuvoje kalintį Rusijos kariškį J. Melį? Gal pareigūnų adresus? Gal telefonus? Gal pareigas? Gal J. Melio ligos istoriją?

Trečia, būtent todėl prokurorei beliko dangstytis verslininko Deimanto Bertausko „parodymais”. Kurio bylą už vaikų pornografinių nuotraukų kaupimą (309 Baudžiamojo kodekso straipsnis) prokuratūra vilkina jau pustrečių metų.

Ir ketvirta – kviečiu augantį piliečių skaičių, kuris nenori taikstytis su šalyje gausėjančiomis neteisybėmis, vienytis.

Algirdas Paleckis


Patiko? Pasidalinkite!