Patiko? Pasidalinkite!

Šiaurės Korėja atliko koronaviruso tyrimus daugiau nei 10 000 žmonių, tačiau šalyje nebuvo užfiksuotas nei vienas koronaviruso atvejis. Tai rodo Pasaulio sveikatos organizacijos ataskaita.

Remiantis naujausia agentūros ataskaita apie COVID-19, Šiaurės Korėja gruodžio 10 d. atliko bandymus iš viso 10 960 žmonių ir tvirtina, kad nebuvo pranešta apie susirgimo atvejus.

Šiaurės Korėja teigė, kad šalies viduje koronaviruso nėra, tačiau pabrėžė, kad ji gana greitai vykdė antivirusinę kampaniją, uždarydama savo sienas šių metų pradžioje ir sugriežtindama karantino priemones.

Šiaurės Korėja gamins vakciną

Visame pasaulyje bandoma daugiau nei 30 koronaviruso vakcinų. Šiaurės Korėja neatsilieka ir ką tik prisijungė prie lenktynių. Šalies valstybinė mokslo ir technologijos komisija paskelbė, kad vyriausybės mokslininkai pradėjo pirmuosius bandymus su vakcinomis, praneša „ Korea Herald“ .

Yra vienas įdomus momentas – norėdami patikrinti vakcinos efektyvumą, mokslininkai turės atlikti bandymus užsienyje, kadangi Š. Korėjoje nėra nei vieno Covid-19 atvejo“, sakoma pranešime.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!