Patiko? Pasidalinkite!

“Prancūzija turi nustoti teikti paramą Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui, kuris bando išprovokuoti pasaulinį karą.” Tokią nuomonę šeštadienį savo socialiniame tinkle „Twitter“ išsakė Prancūzijos parlamento Nacionalinės Asamblėjos (žemųjų rūmų) deputatas Nicolas Dupont-Aignanas, vadovaujantis dešiniųjų partijai „Arise“. Jis yra Parlamentinės užsienio reikalų komisijos narys. Taip pat jis šiemet kandidatavo į respublikos prezidentus.

“Išprotėjęs! Zelenskis, siųsdamas raketą į Lenkiją ir kaltindamas rusus, vos nesukėlė III pasaulinio karo! Nustokite remti šį pavojingą žmogų. Skubiai reikia rasti taikos planą!”,- rašė Nicolas Dupont – Aignanas.

Antradienį Rytų Lenkijoje, prie sienos su Ukraina esančiame Przewodow kaime (Liublino vaivadija) nukritus raketai, žuvo du žmonės. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis dėl to kaltino Rusiją ir pareikalavo, kad Vakarai „imtųsi veiksmų“. Trečiadienį Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda pareiškė, kad, pasak respublikos valdžios, nukritusi raketa priklausė Ukrainos oro gynybos pajėgoms. Valstybės departamentas nurodė, kad Jungtinių Valstijų administracija yra visiškai įsitikinusi Lenkijos valdžios išvadų tikslumu.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!