Patiko? Pasidalinkite!

Marius Jonaitis

“Sveiki, bičiuliai. Yra tokia reto šlykštumo facebook grupė pavadinimu „Lietuvos vatnikai – juodasis sąrašas“. Kuruojama lietuvos policijos https://www.facebook.com/groups/lietuvosvatnikai

Ten susirinkę mūsų bendrapiliečiai (deja) tariasi kaip susidoroti su jiems neįtinkančiais asmenimis. Kaip rašyti skundus į jų darbovietes, kaip nulaužti jų tinklapius (kas yra kriminalinė veika). Netgi rašinėja, jog reiktų užpulti vieną ar kitą asmenį, padegti jo automobilį ir panašiai. Tos grupės administracija jau susiprato, kad reikia grupę užslaptinti (matyt kažkas paprotino), tačiau pagal fb nustatymus turi praeiti dar kelios dienos kol tai nutiks.

Tad dar galite visi nueiti į tą grupę ir pasiskaityti, pasidaryti vadinamus „skrynšotus“, susipažinti kokių šlykštukų esamą tarp mūsų. Kas netingite galite ir įstoti į tą grupę (kad ir su kitais profiliais), jog sekti jos veiklą ateityje. Nors jie ir vadina drąsius (iš tikro daugiau kvaili), tačiau, kažkuriuo etapu, išsigąs viešumo ir pradės slapstytis.

Taip buvo ir su „Jorkšyro terjerais“. Šiaip siūlau nulinį pakantumą tokioms veikloms kuriomis užsiima šį niekinga grupė.”

Grupės moderatorė – Simona Gražytė Rimdžiuvienė

Simonos feisbukashttps://www.facebook.com/grazyte.simona

Simonos instagramashttps://www.instagram.com/Simulcika

LDiena.lt

P.S.

Surinkus informaciją apie Simonos Gražytės galimai neteisėtą ir nusikalstamą veiklą, balandžio 1 d. buvo kreiptasi į policiją. Apie policijos atliekamą tyrimą Jus informuosime atskirai.


Patiko? Pasidalinkite!