Patiko? Pasidalinkite!

Tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt atskleidė, kad „filosofas Arvydas Juozaitis yra vienintelis kandidatas į prezidentus, nepateikęs jokių duomenų apie savo interesus, išskyrus žmonos, prieš rinkimus atsisakiusios Rusijos pilietybės, vardo ir pavardės“.

Pranešama, kad „šiuo metu nedirbanti žmona anksčiau dirbo tuometinio Rusijos Karaliaučiaus srities gubernatoriaus globojamo fondo vykdomąja direktore“.

„Iš viešų šaltinių matyti, kad A.Juozaičio antroji žmona Oksana Juozaitienė (anksčiau Šurinova) yra vadovavusi Rusijos Karaliaučiaus srities labdaros fondui „Bereg nadeždy“ („Vilties krantas“)“, – skelbiama publikacijoje „A.Juozaitis patvirtina, kad žmona dirbo su buvusio Karaliaučiaus vadovo globojamu fondu“.

Skelbiama, kad „buvusio diplomato A.Juozaičio žmona pernai nusprendė atsisakyti turėtos Rusijos pilietybės ir prašyti Lietuvos“.

„Anot filosofo, prašymą atsisakyti Rusijos pilietybės žmona pateikė tą pačią dieną, kai jis paskelbė dalyvausiąs prezidento rinkimuose“, – informuojama straipsnyje.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Vytauto bako pavaduotoja, Žmonių partijos atstovė Rasa Juknevičienė taip pay sureagavo į pasirodžiusią skandalingą informaciją apie A. Juozaitį.

„Detalės iš žvalgybos klasikos, kai su NATO valstybės diplomatu Rusijoje ryšį užmezga jauna moteris iš Kremliaus kontroliuojamo labdaros fondo. Paskaitykite“, – paragino R. Juknevičienė.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!