Patiko? Pasidalinkite!

Šios informacijos nerasite “15min”, “Delfi”, “LRT” ir kitose nepriklausomose žiniasklaidos priemonėse. KODĖL?!!

Na, kovotojai su Rusijos, Kinijos, Baltarusijos ir visomis kitomis išorinėmis ir vidaus grėsmėmis, laikykitės – šį kartą Lietuvą išgarsinsite ne mažiau, negu slaptasis prezidento Valdo Adamkaus kalėjimas.

Deimantės Kedytės interesams JTO atstovauja Rusijoje registruotas advokatas prof. dr. Stanislovas Tomas pagal jos tėvo draugo Kazimieto Juraičio įgaliojimą.

„Noriu pranešti, kad Jungtinių Tautų Priverstinių dingimų komitetas, kuris veikia pagal Lietuvos pasirašytą Tarptautinę konvenciją prieš priverstinius dingimus, paskelbė tarptautinę Deimantės Kedytės (Stankūnaitės) paiešką. Jos pavardė ieškomų asmenų sąraše yra įrašyta pirmu numeriu JTO svetainėje. Jungtinės Tautos Deimantę dingusia, kadangi per 1 metus Lietuvos Vyriausybė nesugebėjo įrodyti, kad ji gyva ir sveika“, – informavo S. Tomas.

Deimantė Kedytė Stankūnaitė ieškoma
Šią informaciją iš Jungtinių Tautų Lietuvos vyriausybė gavo jau prieš keletą dienų, tačiau, kaip matome, tyli kaip nugaišusi žuvis.

Pasak S. Tomo, Lietuva yra pirma valstybė iš Europos, patekusi į tokį sąrašą. Jūsų dėmesiui balandžio 16 d. „Aktualus skambutis“:

Kadangi per 1 metus Lietuvos Vyriausybė nesugebėjo įrodyti, kad Deimantė gyva ir sveika, Lietuva pirma iš ES valstybių pateko į tokį sąrašą.

ekspertai.eu inf.


Patiko? Pasidalinkite!