Patiko? Pasidalinkite!

Pirmadienio vakarą Ispanijos sostinės Madrido regioną užklupo smarki audra, atnešusi itin gausų lietų ir krušą. Dėl smarkių kritulių buvo visiškai suparalyžuotas eismas tiek gatvėse, tiek ir požeminėse metro. Taip pat strigo ir Barachaso oro uosto veikla.

Ispanijos meteorogijos agentūra AEMET per šešias valandas užfiksavo daugiau kaip 9300 žaibų.

Ugniagesiai sulaukė daugiau kaip tūkstančio skambučių, tačiau dauguma jų buvo susiję su nulaužtomis medžių šakomis, nuverstais medžiais, užlietais rūsiais ar garažais, rašo elpais.com.

Tačiau ne visi atsipirko tik tokiais nemalonumais, labiausiai nukentėjo Arganda del Rėjaus apylinkės, esančios sostinės pietryčiuose.

Šis miestas yra natūralioje dauboje, kurią juosia kalnai. Tokia vietovė lėmė tai, kad čia kilo staigūs potvyniai, kurie užliejo pagrindines miesto gatves. Žaibiškai pakilęs vanduo gatves pavertė srauniomis upėmis.

Srovė buvo tokia stipri, kad gatvėse stovėjusius automobilius ir lauko kavinėse buvusius baldus bei kitus daiktus vanduo nešė su savimi tolyn. Pirmuose aukštuose įsikūrusios įstaigos ar gyvenamos patalpos buvo užlietos vandens ir krušos.

Anot Ispanijos meteorologų, audros yra gan dažnos rugpjūčio mėnesį, nors tokie smarkūs krituliai ir sukėlė daug nuostolių ir nepatogumų, visgi tai nėra kažkas neįprasto tokiu metų laiku.

gismeteo.lt inf.


Patiko? Pasidalinkite!