Patiko? Pasidalinkite!

Sorošo – landsbergistai organizuoja Baltarusijos valdymo “centrą” Lietuvoje. Tai dar vienas žingsnis paerzinti Aleksandrą Lukašenką ir bandyti jį išprovokuoti imtis atsakomųjų veiksmų prieš Lietuvą.

Sorošo – landsbergistas  Audronius Ažubalis pakartotinai kreipiasi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, ragindamas nedelsiant suteikti saugias, reprezentatyvias ir techniškai gerai įrengtas patalpas Baltarusijos demokratinės opozicijos Koordinacinės tarybos nariams, kai buvo gautas atsakymas, kad kreipimasis pavedamas nagrinėti Užsienio reikalų ministerijai.

„Tai yra nesusipratimas. Sprendimą turėtų svarstyti pati Vyriausybė, o ne Užsienio reikalų ministerija, kuri nuo 2014 m. yra finansuojama mažiausiai iš visų Lietuvos Respublikos ministerijų. Ji neturi jokių galimybių šiai Baltarusijos demokratinės opozicijos Koordinacinei tarybai suteikti reikalingą būstinę“, – teigia Seimo narys A. Ažubalis.

Šiuo kreipimusi Seimo narys ragina neignoruoti paramos reiškimo neatidėliotinumo ir primena mūsų atsakomybę prieš Baltarusijos tautą.

Įdomu, ar Ažubalis atsižvelgė į visos tautos nuomonę, ar tik į dalį, tų kurie balsavo už  Tychanovskają? O tai kaip tie, kurie balsavo už Lukašenką? Bus einama prieš jų valią? Štai kokia yra tikroji Sorošo demokratija.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!