Patiko? Pasidalinkite!

Artėjant rinkimams, naiviausi kryžiukų dėliotojai, jau programuojami už ką balsuoti

Yra tokia “stebuklinga” apklauso tyrimus atliekanti įmonė UAB „Spinter tyrimai“. Ši įmonė apklaususi tūkstantį žmonių (neaišku kaip jie pasirenkami) padaro išvadas ir jas paviešina per didžiąsias smegenų plovimo priemones.

Štai pažiūrėkite, kaip visa tai atrodo:

Didžiausią šansą laimėti Seimo rinkimus, jei jie vyktų dabar, turėtų opozicinė partija “Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai“. Apie tai skelbia “Spinter tyrimų” apklausos rezultatai.

Kad patektų į Seimą, partijai reikia surinkti mažiausiai 5 procentus balsų, rinkimų blokui — 7 procentus. Konservatoriai galėtų gauti 16,4 proc.

Antroje vietoje buvo valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), kurios rezultatas — 12,9 proc. 8,8 proc. respondentų balsuotų už socialdemokratų partiją, 5,2 proc. — už Darbo partiją. Penktoje vietoje liko Liberalų sąjūdis, kuris gautų penkių procentų palaikymą.

Tuo tarpu 16,7 proc. respondentų nebalsuotų. Dar 18,1 proc. respondentų neapsisprendė dėl savo favoritų.

Apklausa vyko nuo birželio 18 iki 26 dienos, joje dalyvavo daugiau nei tūkstantis žmonių.

Ir taip tęsis iki rinkimų, kai tyrimais bus programuojami mažiausiai galvą pagal paskirtį turintys rinkėjai.

Seimo rinkimai Lietuvoje vyks spalio 11 dieną. Atsižvelgiant į galimą antrąją koronaviruso pandemijos bangą, imamasi priemonių gyventojų saugumui užtikrinti. Visų pirma svarstoma galimybė rengti balsavimą internetu.

SN inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!