Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos žmonės yra griežtai perspėti: jei  neturintys teisės sumanys nekaltai pasivaikščioti prie jūros ir pakvėpuoti grynu oru, bus griežtai nubausti.

Nepaklusę tokiems įsakymams piliečiai baudžiami nuo 500 iki 1 500 eurų. Tiesa, baudžiant pirmą kartą, skiriama pusė minimalios baudos, t. y. 250 eurų.

Tokios karantininės priemonės yra taikomos tam, kad būtų suvaldyta Lietuvoje siaučianti pasaulinė koronaviruso pandemija.

„Žiemiškais Olando Kepurės vaizdais pasigrožėti panorę ne Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojai savaitgalį buvo nubausti didžiulėmis baudomis už karantino taisyklių nesilaikymą“, – skelbiama ir nepriklausomo TS-LGBT portalo skelbiamoje publikacijoje „Nekaltas pasivaikščiojimas pajūriu kaip reikiant paplonins piniginę: už karantino pažeidimą – 500 eurų bauda“.

Informuojama, kad lankytis Karklėje ar Olando Kepurėje nėra draudžiama, tačiau tai gali daryti tik Klaipėdos rajono gyventojai.

Tačaiu jei išdrįsite apsilankyti, tikėtis, kad pavyks išsisukti be solidžios baudos, neverta. Valdžia drauge su policija daro viską, kad koronaviruso plitimas būtų kuo labiau suvaldytas.

O štai šalia esančioje Latvijos kurortiniame miestelyje Jūrmala, kiek kitaip, apie baudas dėl pasivaikščiojimo gryname ore negirdėti.

Pasaulio koronaviruso statistikos duomenis skelbiančio portalo worldometers.info duomenimis:

• Latvijoje, kurioje gyvena 1 milijonas 874 tūkst. gyventojų, nuo koronaviruso numirė 1202 žmonės (vienam milijonui tenka 641 mirtis);

• Lietuvoje, kurioje gyvena 2 milijonai 700 tūkst. gyventojų, nuo koronaviruso numirė 2825 žmonės (vienam milijonui tenka 1046 mirtys).

Pasižiūrėkime pakankamai šiurpius vaizdus iš Jūrmalos, nufilmuotus praėjusį savaitgalį.

Ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!