Patiko? Pasidalinkite!

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai sulaikė ne vieną kartą už tuos pačius nusikaltimus teistą vyrą (gimusį 1989 m.), įtariamą kavos aparatų iš parduotuvės vagystėmis.

Sostinės kriminalistai išsiaiškino, kad pastaruoju metu vis daugėja vagysčių iš prekybos centrų, ir ėmėsi priemonių joms užkardyti. Kovo 21 d. apie 13 val. sostinės Ulonų g. kriminalistai pastebėjo gerai jiems žinomą vyrą, sistemingai „užsiimantį“ kavos aparatų vagystėmis iš parduotuvės Žirmūnų g.

Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jis daugiau nei 10 kartų yra teistas Lietuvoje, daugiau nei 20 kartų – užsienyje, per 2018 m. daugiau nei 60 kartų baustas administracine tvarka.

Šiandien bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo jam skyrimo.

Policijos pareigūnai mano, kad šis vyras yra padaręs ir daugiau tokio pobūdžio vagysčių, todėl nukentėjusiųjų prašo susisiekti su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnais tel. (8 5) 271 6053 arba (8 5) 271 6132.


Patiko? Pasidalinkite!