Patiko? Pasidalinkite!

Du telefonai su sulankstomais ekranais – „Samsung Galaxy Z Flip“ už 1400 eurų ir „Motorola Razr“ už 1500 eurų – rinkoje pasirodė visai nesenai, tačiau jie jau yra kritikuojami dėl savo nepatikimumo

„IFixit“ ekspertai „Motorola Razr“ pavadino vienu problemiškiausiu šių laikų išmaniuoju telefonu. 

„CNet“ išsiaiškino, kad jis atlaikys ne daugiau kaip 27 tūkstančius perlenkimo ciklus, tai yra, jis sulūš po metų naudojimo.

Raymond wong

Inputmag“ paskelbtas straipsnis, įrodė, kad išmanusis perlenkiamas išmanusis telefonas gali sugesti daug anksčiau. Vienam iš „Motorola Razr“ išmaniųjų telefonų savininkui, ekranas atsiklijavo maždaug po savaitės. 

Raymond wong

Tarp permatomos plėvelės ir ekrano paviršiaus atsirado oro burbuliukas, kurio dydis didėjo su lyg kiekvienu išmaniojo telefono lankstymu. Ne tik tai, toje pačioje vietoje pasirodė visa „sugedusių“ pikselių juosta, o pati lenkimo zona beveik nebereagavo į prisilietimus.

„Motorola“ šio atvejo nekomentavo

Žurnalistai spėja, kad ekrano deformacija įvyko dėl staigaus temperatūrų skirtumo. Išmanusis telefonas buvo naudojamas šaltuoju metu ir neleidžiant jam sušilti iki kambario temperatūros.

Raymond wong

Bet kokiu atveju akivaizdu, kad gamintojas kruopščiai neišbandė šio modelio, kas vyksta su atlenkimo mechanizmu šaltyje.

Panašus atvejis anksčiau nutiko su sulankstomu išmaniuoju telefonu „Galaxy Z Flip“. Nors „Samsung“ jį pakeitė be jokių problemų, įrenginio savininkas taip pat mano, kad gedimas įvyko dėl temperatūrų skirtumų.

„Twitter“ / „mondoir“

Polimerinės medžiagos turi savybę ssusitraukti ir sukietėti šaltuoju metu. Ši jų savybė yra lemtinga sulankstomiems išmaniesiems telefonams.

Nors bendrovė teigė, kad naujasis telefonas buvo padengtas specialiu „ypač plonu stiklu“, vertinant pagal įbrėžimus ir trūkimus, ekranas bent iš dalies pagamintas iš plastiko. CNBS žurnalistams  „Samsung“ teigė, kad nemokamai duos visiems suinteresuotiems asmenims apsauginę plėvelę, nepaaiškinant,  kodėl jos nėra komplekte iškart.

„Samsung“ taip pat garantuoja vienkartinį ekrano pakeitimą – už 100 eurų

Ar pirktumėte tokį išmanųjį telefoną už tūkstantį ar daugiau eurų?

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!