Patiko? Pasidalinkite!

Konservatoriai mėgsta išnaudoti galimai psichikos sutrikimų turinčius asmenis, tokius kaip Minedas ar Šurajevas. Panašu, kad tokius asmenis jie tiesiog samdo tam tikroms akcijoms ir jais naudojasi prieš rinkimus.

Jau gerai žinomas Ingridos Šimonytės numylėtinis, komikas Olegas Šurajevas praeitą savaitę kandidatui į Vilniaus mero postą Artūrui Zuokui viešai pasiūlė čiulpti b*bį, o šį kartą jis be jokių problemų pateko į Seimą ir ten elgėsi kaip savo namuose. Tokį jo elgesį palaikė liberalų partijos atstovai ir konservatoriai.

Priėjęs prie valstiečio Dainiaus Kepenio, O. Šurajevas jį išvadino šūdo gabalu: „Žinot, kad aš galiu viešam žmogui pasiūlyt čiulpt by**? Tą patį galiu pasiūlyt ir jums, nes jūs esat prorusiškas šūdo gabalas, iki.

Konservatorių klounas Seimo koridoriuose šaipėsi ir iš parlamentaro Remigijaus Žemaitaičio: “Jūs esate pedofilas, duokite mane į teismą”. Šurajevas vaizdo kamerą Remigijui Žemaitaičiui kišo į veidą ir taip bandė jį išprovokuoti.

Petrą Gražulį Šurajevas išvadino LGBT atstovu Seime. Olegas teigė, kad Petras Gražulis yra profesionaliausias Lietuvos gėjus, ir teigė, kad pas Gražulį yra labai gražus penis.

Paaiškėjo, kad Šurajevą į Seimo posėdį pasikvietė ministrė Ingrida Šimonytė ir už toleranciją kovojančios Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė.

Apie tai ir dar daugiau – vaizdo reportaže:


Patiko? Pasidalinkite!