Patiko? Pasidalinkite!

Suverenu save vadinantis žmogus Dainius padarė meškos paslaugą (šis posakis vartojamas apibūdinti situacijai, kai kas nors, norėdamas gero kitam, padaro tik žalos ar nemalonumų) Mindaugo ir Ingos Vilčinskų šeimai, kurie šiuo metu yra sulaikyti. Apimtas puikybės arba norėdamas pasipuikuoti, Dainius paviešino Mindaugo darytą vaizdo įrašą, kuriame jis prikalba labai daug jam ir jo šeimai (dabartinėje situacijoje) nenaudingų dalykų. Žinoma, atskleistos ir kai kurios naudingos detalės, kurios parodo, kad Celofanas yra melagis – jam Mindaugas neskambino ir nieko jie nesitarė.

Sulaikyti į Baltarusiją su mažamečiais vaikais sprukti bandę kauniečiai Vilčinskai šiuo metu yra tardymo izoliatoriuje. Tačiau yra ir gerų naujienų – Mindaugas Vilčinskas atsisako savo įsitikinimų ir iš esmės pakeitė savo požiūrį: apklausų metu nebekalbėjo esantis „gyvas žmogus“, žadėjo darysiantis viską, kad atgautų vaikus ir sieks gauti asmens dokumentą sau ir dokumentus savo vaikams. Savo asmens dokumentą Mindaugas jau buvo sunaikinęs. M. Vilčinsko advokatė užsiminė, kad šiais žmonėmis galėjo būti subtiliai manipuliuojama. Tokia advokatės pasirinkta taktika yra sveikintina. Sveikintinas yra ir Mindaugo pasirinkimas, atsisakant savo įsitikinimų, tam, kad grąžintų savo šeimą į padorų gyvenimą.

Žmogaus Dainiaus paviešinta medžiaga greičiausiai bus pridėta prie Mindaugo Vilčinsko bylos, jam ir jo advokatei bus papildomo darbo paneigti medžiagoje išakytus nenaudingus pasisakymus. Gaunasi taip, kad žmogus Dainius per kvailumą arba iš puikybės kenkia Mindaugo šeimai ir apsunkina teisinius procesus.


Patiko? Pasidalinkite!