Patiko? Pasidalinkite!

Zenonas Vaigauskas:

Šiurkštus rinkimų įstatymo pažeidimas. Balsavimas dar neprasidėjo, nei vieno biuletenio nei vienas rinkėjas dar negavo, o biuleteniai už teisingą kandidatą jau ruošiami!

Biuletenis jau antspauduotas, pažymėtas vieno kandidato naudai, nufotografuotas, paskelbtas internete, žinoma, nepažymint, kad tai politinė reklama. Balsavimas prasidės tik pirmadienį, o balsuoti pradedama trečiadienį.

Zenonas Vaigauskas nuotrauka.

Kas tai? Vyriausioji rinkimų komisija privalo imtis skubaus tyrimo.
Tokie veiksmai be rinkimų komisijų narių negalimi. Rinkėjams biuleteniai dar neprieinami, o komisijos juos turi atsakingai saugoti.

Kas tai? Ruošiamos “zagatovkės”, kurios rinkimų dieną bus pluoštais metamos į balsadėžės už neatvykusius balsuoti rinkèjus, ar jomis bus pakeičiami “neteisingai” balsavusių rinkėjų biuleteniai!

Kartu pažeidžiamas ir “balsavimo“ slaptumas. Skelbiama nepažymėta politinė reklama.

Manau, skubus tyrimas, biuletenių patikrinimas, perskaičiavimas ar nėra pražuvusių ir daugiau taip sužymėtų, mažiausia ką būtina padaryti.

Vaigauskas Šimonytė.PNG

„Būkime vieningi” komentaras:

Tai kiek tūkstančių, o gal šimtai tūkstančių tokių biuletenių jau yra paruošta? Iš kur tuos biuletenius gavo? Jūs dar norite dalyvauti šitame JAV prižiūrimame Landsgrybių cirke?

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!