Patiko? Pasidalinkite!

Psichologiniai testai dažnai atskleidžia mūsų vidines savybes. Išbandykite šį greitą testą, kurio metu prireiks atsakyti tik į vieną klausimą.

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite į klausimą: kuris iš vaikinų jums atrodo kvailiausias?

Jeigu manote, kad kvailiausiai elgiasi 1 vaikinas – tai atskleidžia, kad gyvenime jūs stengiatės per daug nesinervinti ir judėti ramiai tinkama linkme. Kartais jums atrodo, kad įvairios situacijos nepriklauso nuo jūsų sprendimų.

Sunkiose gyvenimo situacijose, dažnai net nesistengiate nieko keisti. Tačiau jūs turite ypatingai didelę širdį ir nemėgstate pyktis su aplinkiniais.

Jeigu manote, kad kvailiausias yra 2 vaikinas – dažniausiai įvairiose situacijose jūs pirmiausiai veikiate, o tik vėliau pagalvojate apie savo veiksmų pasėkmes.

Gyvenime skubate viską atlikti kuo greičiau ir tiksliau. Tačiau aplinkiniams jūs neretai atrodote stiprus ir savimi pasitikintis.

Jeigu manote, kad kvailiausiai elgiasi 3 vaikinas – esate ypatingai stiprus žmogus su dar stipresnėmis vidinėmis savybėmis.

Esate tikras užsispyrėlis pagal savo charakterį ir jūsų nuomonę sunkiai kas galėtų pakeisti. Tačiau jūsų strategijos visada pasiteisina ir yra veiksmingos.

Jeigu manote, kad kvailiausias yra 4 vaikinas – neretai gyvenime mėgstate maištauti, kartais tam būna priežastis, tačiau dažnais atvejais – tai darote be jokios priežasties. Vadovaujatės savo racionalia asmenybės puse, o ne vidiniais jausmais.

O dabar atskleidime tiesą apie tikrus kvailius, kurie šiame paveikslėlyje nepavaizduoti. Kvailiausias yra tas, kuris nupiešė šį paveikslėlį ir prirašė apie jį šias nesąmones.

Žinoma, kad pasitaiko savižudžių, tokių kaip šiandieninių politikų, kurie naikina savo miškus vardan pinigo ar tiesiog, tam, kad įsteigti karo poligonus ir juose žaisti karą. Šis paveikslėlis yra Lietuvos politikos pavyzdys, o ne tai ką prirašė galimai apsirūkę psichologai.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!