Patiko? Pasidalinkite!

Giedrius Grabauskas yra laisvai samdomas žurnalistas, kuris turi keltą sutarčių su viena ar kita žiniasklaidos kompanija, kurioms teikia informacinę medžiagą, nuotraukas ir straipsnius. Sutartys yra oficialios ir nebuvo jokių bandymų ar ketinimų jų nuslėpti.

Pasirodo, kad “ROSSIYA SEGODNYA” Lietuvoje priskirtas prie teroristinių šalių organizacijų. “ROSSIYA SEGODNYA” turinti savo žurnalistus ir reporterius kone visame pasaulyje, Lietuvoje yra laikoma teroristinės šalies organizacija.

Lietuvoje veikiantis skandinavų kapitalo bankas “Swdebank” nutarė sustabdyti iš “ROSSIYA SEGODNYA” mokėjimus į Gedriaus Grabausko sąskaitą, remiantis žemiau nurodytais įstatymais:

Swedbank terorizmo finansavimo.pngNuo kada Rusija yra laikoma teroristine valstybe ir nuo kada Rusijos nacionalinis transliuotojas laikoma teroristine organizacija?

terorizmas Giedrius Grabauskas.png

Primename, kad Giedrius Grabauskas akylai seka Algirdo Paleckio bylos eigą ir ją viešina. Šitoks Giedriaus darbas nepatinka Lietuvos struktūroms, todėl sistemingai pas Giedrių yra atliekamos kratos, keliamos baudžiamos bylos ir spaudimas visai šeimai.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!