Patiko? Pasidalinkite!

Gera naujiena visai Lietuvai, Birutė Navickaitė pasididino papus! Dalinkimės ir džiaukimės šia nuostabia žinia. Birutė teigia, kad uždirbusi pinigų pagaliau pasididino papus

Uždarbis nesunkus. Suvilioji politiką, nuo jo pastoji, o paskui iš žiniasklaidos presstitutų už interviu imi pinigus. Už gautus pinigus pasididini papus. Vieni juokai. Plius tau dar vaiko tėvas dosniai už viską moka.

IMG_0021.JPG
Birutė savo Facebook socialinio tinklo draugams pranešė, kad jis jau namuose

Birute, kam tau tie papai?

Peršasi viena mintis, viliojimui, nes kaip ji pati teigė, dėl mažos krutinės jautė didelį diskomfortą.

Nepatogumais dažniausiai skundžiasi moterys, kurių krūtinės yra didelės. Stuburo, nugaros skausmai ir tt… Mažos krūtinės diskomfortas greičiausiai yra psichologinis. Tie žmonės, kurie labai reaguoja į aplinkinių nuomones ir nori atrodyti patraukliai, dažnai suklumpa ir tampa mados aukomis.

Ji teigė, kad apie didelius papus svajojo jau daugelį metų

O tai gal ir visas šitas skandalas su Petru Gražuliu tebuvo vardan didelių papų? Ir ko tik nepadarysi dėl svajonės.

Bet grįžkime prie pačių papų, kam jie moteriai reikalingi. Moterys yra išradingos, todėl savo papus jos naudoja kartais ir ne pagal paskirtį. Padorios moters supratimas apie krutinę turbūt asocijuojasi su vaiko žindymu. Birutei, tai greičiausiai darbo įrankis, su kuriuo vilioja Gražulius.

Pasididini tam, kad į tave atkreiptų dėmesį. O kam tas dėmesys? Negi visi bandė ją pirštais ir šaipėsi iš jos mažos krūtinės. Ne.

Ir vis dėl to, kokia nuostabi žinia, kai pagalvoji. O gal rimtai kai kuriems tereikia, tike nedaug, pasididini vieną ar kitą organą ir tampi laimingu. Gal rimtai žmonės yra tokie nelaimingi, dėl to, kad jų peniai ir papai maži?

Malonumas brangus, bet gerai pasistengus, galima pasiekti viską, tik šioje vietoje Petro pagailo. Kažin ką apie tai mano Petras?

Tiek šiam kartui žinių iš madų pasaulio. Nepamirškite visi pasidalinti, šia nuostabia žinia!

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!