Patiko? Pasidalinkite!

Tiesiog įdomu ir smalsu, už ką žmonės balsuos antrame ture. “DELFINIAI ANALitikai” sako, kad nesvaria balsų dauguma turėtų laimėti Gitanas Nausėda. Stebiu balsavimus Facebooke ir visuose kituose socialiniuose tinkluose, kai įkeliama abiejų nuotrauka ir klausiama, už ką balsuojate, jeigu už Šimonytę dėkite laiką, o jei už Nausėda dėkite širdutę.

Širdučių daugiau. Argumentai balsuojančių silpnoki, jie labiau nukrypsta į asmeniškumus. Graži, negraži, akinių spalva, rūbų, muzikos skonis ir tt, kas visiškai neįtakoja valstybės valdymo. Vienas kitas papriekaištauja, dėl seksualinių vertybių, bet visumoje, Šimonytės fanų argumentai visiškai tušti.

Už Nausėdą pasisakantys labiau vertina tradicines vertybes ir tiksi iš jo- būtent tų tradicijų tęstinumo. Nausėda yra labai atsargus politikas ir kalba labai miglotai, jis kaip “katinas maiše”, bet, ne iš turgaus…

Šimonytė vienareikšmiškai būtų D.Grybauskaitės  politikos tesėja, o Nausėda gali atnešti ir šiek tiek permainų. Laimėjus Šimonytei, jos patarėjų ratas būtų sudarytas iš bepročių  peliukų, sūrskių, savukynų ir kitokių konservatorinių atmatų.

Nausėdos komandoje atsirastų aukštesnio politinio lygio žmonių, čia aš taip manau ir savo nuomonės tikrai neperšu. Tai už ką balsuosite Jūs ir kodėl?

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!