Patiko? Pasidalinkite!

Natūralus kūno kvapas – labai svarbus, jis lydi mus visą laiką, dėl to jūs greičiausiai jo nejaučiate. Iškart noriu patikslinti – kalba eis ne apie nepraustų pažastų kvapą ir ne apie nemalonų iš burnos sklindantį “aromatą”.

Kaip sužinoti savo natūralų kvapą? Tai labai paprasta. Švariai nusiprauskite ir užsidėkite naujus marškinėlius. Marškinėliai neturi kvepėti skalbimo priemonėmis ar dar kuo nors. O tada leiskitės į parką pabėgioti. Gerai išprakaitavę, grįžkite namo. Marškinėlių kvapas – tai ir yra jūsų kūno natūralus kvapas. Jeigu jis nemalonus, reiškia, turite kokių nors problemų su sveikata. Jei viskas gerai, aromatas bus kiek rūgštokas, saldokas, bet ne nemalonus. Kūno kvapas, kurio visi stengiasi atsikratyti, susiformuoja rūgstant prakaite esančioms medžiagoms. Dėl to, kad kvapas nebūtų nemalonus, nepamirškite praustis.

Būtina turėti galvoje, kad rūkymas, alkoholis ir aštrus maistas keičia kūno kvapą ir dažniausiai į blogą pusę. Keičiasi kvapas ir susirgus, ovuliacijos periodu, kritiškomis dienomis.

Beje, apie kritiškas dienas. Tikriausiai ir pačios pastebėjote, kad šiuo laikotarpiu kūno kvapas smarkiai keičiasi. Nuo jo negelbėja netgi kruopščiausias intymios higienos laikymasis, juk kvapą skleidžia ne tik lyties organai, bet ir visas kūnas. Kai kurioms moterims šis kvapas itin stiprus.

Mes dažniausiai nesusimąstome apie savo kvapą, kadangi jis mus lydi pastoviai. Pastebime jį tik tada, kai jis pasikeičia, tampa nemalonus. Tačiau tai, kad nekreipiame į jį dėmesio, nereiškia, kad jis mums nedaro įtakos. Kvapas veikia pasąmonės lygmenyje.

Kalbama, kad moteris gali akimirksniu suprasti, kad vyras buvo neištikimas, sąmoningai ar nesąmoningai pajautusi kitos moters kvapą. Žmogaus kvapas stipriai įtakoja, patinka mums tas žmogus, ar nepatinka.

Kai naudojatės kvepalais, jūsų natūralus kvapas susimaišo su dirbtiniu aromatu. Dėl to vieni ir tie patys kvepalai, naudojami skirtingų moterų, kvepia skirtingai. Pigūs kvepalai neretai suyra, patekę ant odos, į sudedamas dalis – rūgštį ir spiritą. Gauname kvapą, primenantį naminę degtinę. Dėl to, jei negalite sau leisti gerų kvepalų, nesinaudokite jokiais.

Renkantis kvepalus, užlašinkite lašą ant riešo. Įtrinkite į odą ir palaukite bent minutę. Paskui įvertinkite gautą rezultatą. Beje, kvepalų geriau nedovanoti būtent dėl to, kad nėra galimybės jų “pasimatuoti”. Be to, skirtingiems žmonėms patinka skirtingi aromatai.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!