Patiko? Pasidalinkite!

Džiaugsmo laisvės partija vis dar nepatvirtina neoficialios informacijos, kad jos kandidatu Prezidento rinkimuose gali tapti buvęs Konstitucinio teismo pirmininkas, žmogaus teises ir demokratiją ginančios firmos iš vieno žmogaus direktorius, dosniai išlaikomas mokesčių mokėtojų pinigais, Dainius Žalimas.

Tačiau viltis, kad valstybei vadovaus teisės Minedas, išlieka.

Apie D. Žalimo ketinimus informuoja ir leidinys lrytas.lt. Primenama, kad iki šiol garsus teisininkas buvo labiau sietas su Žmonių partija.

Lrytas.lt atkreipia dėmesį, kad D. Žalimas „jau pratinasi prie kandidato į prezidentus vaidmens ir reiškiasi vis aktyviau“.

„D.Žalimas nevengia kritikuoti dabartinio šalies vadovo Gitano Nausėdos“, – atskleidžiama publikacijoje „Remigijus Šimašius kyla nuo sofos: Ingridos Šimonytės sprendimas nekeičia ir kitų Laisvės partijos planų“.

Prognozuojama, kad jei D. Žalimas nedalyvaus prezidento rinkimuose, tuomet vyriškis taikysis į pelningą ir ramų europarlamentaro mandatą.

P. S. Su vienu įstabiausiu D. Žalimo darbu galima susipažinti čia – „Dainiaus Žalimo išaiškinimai (dokumentą pasirašė Gražina Ramanauskaitė)“.

P. P. S.

Žalimas atskleidė, kad svarbiausias jo kelionių į Ukraina tikslas – nuvežti pikapus 

Ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!