Patiko? Pasidalinkite!

Telšių, Mažeikių, Šiaulių, Akmenės ir Kelmės merų pareikalauta dokumentų, kurie buvo išsiųsti “Lietuvos bendrasis planas 2030” rengėjams ir Krašto apsaugos ministerijai, dėl karinių poligonų steigimo. Kai kurių savivaldybių merai viešumoje pasisako, kad yra už žmonių nuomonę ir juos palaiko. Merai tai turės įrodyti dokumentais, kuriuose yra nurodoma savivaldybių pozicija (suderinimai su visuomene ir tt.), dėl planuojamų karinių poligonų.

“REIKALAVIMAS

2020.11.29                                                                                                                           Nr. ŽK013

Prašome atsiųsti „Lietuvos bendrasis planas 2030“ jūsų rajonuose ir miestuose planuojamų karinių poligonų dokumentų kopijas, kurias siuntėte rengėjams, užsakovams bei Krašto apsaugos ministerijai.

Prašome atsiųsti dokumentų kopijas, kuriose matytųsi jūsų rajonų ar miestų pozicija planuojamų karinių poligonų atžvilgiu. Mus domina tik plano rengėjams, užsakovams ir Krašto apsaugos ministerijai išsiųsti suderinimai, pritarimai ar nepritarimai dėl planuojamų karinių poligonų.

Jūsų, kaip merų, asmeninės nomonės ir pozicijos nedomina.”

 

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!