Patiko? Pasidalinkite!

Paskelbta slapta filmuota medžiaga (kuri yra šalinama iš Youtube ir kitų kanalų), įrodanti jaunų pieninių veršelių kankinimą. Vaizdo medžiagoje parodomas tikras fermos darbuotojų elgesys su ten auginamais veršiukais.

„Gyvūnų apsaugos organizacijos” , ataskaitoje teigiama, kad „Veršeliai buvo laikomi labai sunkiomis sąlygomis, jiems buvo sunku kvėpuoti ,kai temperatūra vasarą pasiekia 43 laipsnių karščio, dehidratacija ir prasta mityba taip pat yra galimi veiksniai, dėl kurių veršeliai kenčia ir lėtai miršta„ Fair Oaks “ūkiuose.“

Kasmet daugiau nei 600 000 turistų aplanko „ Fair Oaks Farms Dairy Adventure“ , 15 000 karvių pieno ūkį, kuriame yra muziejus, restoranas ir viešbutis, šiais metais laikomas „ Maisto ir vyno žemės ūkio turizmo disneilendu“. Atvykusios šeimos su vaikais, gali peržiūrėti ganyklas, kuriose ganosi pieniniai galvijai ir „stebėti kaip gimsta veršiukai”.

Po to šeimos gali aplankyti „Fair Oaks Farms“ restoraną, paraugauti čia gaminamų ledų.

Šis ūkis yra kompanijos „Coca-Cola“ filialas, kuriame gaminamas pienas „Fairlife“ ir kiti populiarūs pieno produktai, įskaitant Core Power Protein kokteiliai.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „fairlife“

Visuomenę šokiravo, kai pamatė tikrąjį vaizdą, kaip yra auginami veršiukai ir kaip su jais elgiasi, ten dirbantys darbuotojai. Šie vaizdai gali daugelį šokiruoti, todėl gyvūnų mylėtojus ir jautrios sielos žmonėms patariame šio vaizdo įrašo nežiūrėti.

Parengė Linas Naujelis pagal Theguardian.com inf.


Patiko? Pasidalinkite!