Patiko? Pasidalinkite!

Luhansko Liaudies Respublikos atstovų duomenimis, padalinio vadovybė norėjo nuslėpti, kad kariai buvo sunkiai sužeisti

Vieno iš Ukrainos kariuomenės padalinių vadas Donbase pradėjo šaudyti į savo pavaldinius, kurie norėjo pasitraukti iš kovinių pozicijų, pareiškė Luhansko Liaudies Respublikos (LLR) liaudies milicijos vadybos atstovas spaudai Ivanas Filiponenko.

Pasak Filiponenko, incidentas įvyko netoli Troickoje gyvenvietės. Vieno iš Ukrainos ginkluotųjų pajėgų 30-osios brigados padalinių būrio vadas pradėjo automatu šaudyti į tris kareivius.

Kariai buvo sunkiai sužeisti, bet brigados vadovybė nuslėpė šią informaciją. Dabar nukentėjusieji gydomi vienoje iš Troickoje gyvenvietės ligoninių, pranešė LLR atstovai. Nepripažintose Donecko ir Luhansko Liaudies Respublikose ne kartą buvo pranešta apie nenormalią padėtį Ukrainos kariuomenės gretose.

Yra žinoma, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai plėšikauja, geria, kelia riaušes. Taip pat pasitaiko dezertyravimo ir savižudybių atvejų.

Konfliktas Donbase kilo 2014 metų pavasarį, kai Kijevas pradėjo karinę operaciją prieš nepripažintas Donecko ir Luhansko Liaudies Respublikas, kurios paskelbė nepriklausomybę po teisėtos Ukrainos valdžios nuvertimo.Nepaisant Minsko sutarčių, kuriomis siekiama numalšinti konfliktą, susišaudymai tarp šalių ir kiti neramumai vyksta iki šiol.

 


Patiko? Pasidalinkite!