Patiko? Pasidalinkite!

Į nelaisvę papuolusio Ukrainos kario klausia, ką jis pasakytų nužudytam Rusijos kariui, kurį jis subadė ir po daugiau nei pusantros paros tiesiog išmetė. Karys sakė, kad jis labai labai atsiprašytų, taip pat jis teigė, kad supranta, jog jam teks atsakyti už nusižengimus bei pridūrė, kad jis labai nori išsaugoti gyvybę.

Sulaikytas karys pasakoja, kaip Rusijos kariui jis peiliu sudūrė penkis ar šešis kartus, o paskui, po daugiau nei pusantros paros, kūną tiesiog išmetė.

Filmuojantis Rusijos karys sulaikytam Ukrainos kariui liepė atsisukti į šalia stovintį žmogų. Tas žmogus buvo Rusijos karys, kurį jis subadė. Rusijos karys paklausė, ar jis jį pamena – linkčiodamas galva Ukrainos karys prisipažino, kad jis pamena šį karį. Rusijos karys pareiškė, kad Dievas jį baus. Ukrainos karys maldavo atleidimo, jis teigė, kad nori atsiprašyti tiesiog prieš save, prieš Dievą.

Rusijos karys pasakojo, kad jie taip žiauriai nesielgia su Ukrainos kariais – juos gydo ir maitina, kai šie papuola į nelaisvę. Ukrainos kariui maldaujant atleidimo, Rusijos karys pareiškė – jeigu norite kariauti, tai kariaukite, bet taip, kaip jis ir jo kolegos elgėsi su belaisviais rusų kariais, yra antžmogiška.


Patiko? Pasidalinkite!