Patiko? Pasidalinkite!

Ukraina nejaučia Vakarų spaudimo dėl kontrpuolimo laiko, jis gali prasidėti tik tada, kai bus tam šimtu procentų pasiruošęs. Tai antradienio vakarą paskelbtame interviu laikraščiui „The Hill“ pareiškė ministras pirmininkas Denysas Shmygalas.

„Nejaučiame draugų ir partnerių spaudimo pradėti puolimą, – sakė jis. – Visi mūsų draugai ir partneriai aiškiai supranta, kad norint pradėti kontrapuolimą, reikia būti tam 100 procentų ir dar labiau pasiruošus. “. Anot „The Hill“, Shmyhalas sakė, kad kontrpuolimas gali prasidėti vasarą.

Shmygalas pabrėžė, kad ukrainiečiams reikia papildomos pagalbos, kad jie būtų pasiruošęs. “Kad būtume pasiruošę kontrpuolimui, mums reikia daugiau artilerijos, daugiau amunicijos. Reikia daugiau vidutinio ir ilgo nuotolio raketų, reikia tankų ir naikintuvų”, – sakė premjeras.

Anot „The Hill“, antradienį jis atvyko į Vašingtoną, kur vyko susitikimai dėl tarptautinės pagalbos Ukrainai. Visų pirma, Shmyhal „dalyvaus Tarptautinio valiutos ir finansų komiteto bei Tarptautinio valiutos fondo ir Pasaulio banko Jungtinio plėtros komiteto pavasario posėdyje“.


Patiko? Pasidalinkite!