Patiko? Pasidalinkite!

LRT studijoje vyko laida “Rinkimai 2019. Kandidatų į Respublikos Prezidentus debatai. II turas” (visos laidos įrašas žemiau). Laidos pradžioje, kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda pareiškė, “kad skirtingai nuo varžovės, jis neužsakė reklamos portaluose ir pridūrę, kad tai nemažai kainuoja (vėliau šias sumas paviešinsime, kiek gavo 15min.lt portalas iš Ingridos Šimonytės).

Gavo turbūt nemažai, nes dirba iš peties

15min.lt intensyviai Facebooke seka “Bukimevieningi.lt” ir skundžia Facebukui “bukimevieningi.lt” publikacijas, palygindami jas su savosiomis ir teigdami, kad tai yra melaginga informacija (Fake news). Jie save pateikia, kaip tikrintojais ir kovotojais prieš melagingas žinias.

15min.lt skundai.png

O “bukimevieningi.lt” paviešinta informacija yra gan aktuali beveik kiekvienam Lietuvos piliečiui. Tai yra apie “Snoro” aferą ir tai, kad “Snoro” byla atsidūrė Paryžiaus arbitraže. Buvę šio banko pagrindiniai akcininkai Vladimiras Antonovas ir Raimondas Baranauskas pasiekė, kad „Snoro“ byla būtų nagrinėjama Tarptautiniame arbitraže (ICC) Paryžiuje.

Preliminari kompensacijos, kurios bus reikalaujama iš Lietuvos suma – 1,1 milijardo eurų. 

Kodėl taip ginama Ingrida Šimonytė

Daugiau kaip prieš septynerius  metus tuometis konservatorių – liberalų vyriausybės premjeras A.Kubilius, finansų ministrė I.Šimonytė ir Lietuvos bankas, vadovaujamas V.Vasiliausko  – šis galimai nusikalstamas susivienijimas, – palaimintas  prezidentės D.Grybauskaitės ir veikdamas pagal su Švedijos centriniu banku bei Švedijos finansų priežiūros tarnyba iš anksto parengtą planą, “užgrobė” penktąjį pagal dydį šalies banką – AB banką Snoras,- teigiama Sauliaus Lipnicko straipsnyje publikuotame “bukimevieningi.lt”.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!