Patiko? Pasidalinkite!

VSD vadovas Darius Jauniškis gavo naują „zadaniją„? LRT portalui jis teigia, kad tie, kurie kalba apie „blogą valdžią, tarnybas ir taip toliau”, yra grėsmė Lietuvai.

Paleckio, kuris yra nuteistas už šnipinėjimą Rusijai, šalininkai tik šią savaitę buvo pavadinti grėsme nacionaliniam saugumui, nors į Maskvą ir Minską jie važinėjo nuo sausio, tai yra 7 mėnesius. Kodėl tik dabar?

– Todėl, kad, matyt, peržengė tam tikras ribas galų gale, nes važiuoti, kalbėti, skleisti melagienas, pasakoti pasakas apie vargšus, blogai gyvenančius Lietuvos žmones ir blogą valdžią, tarnybas ir taip toliau… Tiesiog, matyt, buvo įvertinta, surinkta pakankamai medžiagos, perduota prokuratūrai, teismui įvertinti. Na, ir, matyt, atėjo laikas, kad jau reikia pasakyti: užteks, kiek čia galima skleisti melagienas, – rašoma LRT portale.

Norisi paklausti Jauniškio, kokioje planetoje jis gyvena? Jauniški, ar ne gėda skleisti tokį pigų JAV naratyvą? Ne visi žmonės dar apkvailinti, yra ir tokių, kurie mato tikruosius Lietuvos priešus.

Dariau Jauniški, tu, kartu su visa landsbergių gauja esi Lietuvos grėsmė ir veiki prieš Lietuvą bei jos įstatymus!

LR VISUOMENĖS INFORMAVIMO ĮSTATYMAS. 9 straipsnis. Teisė viešai kritikuoti valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų ir pareigūnų veiklą. Kiekvienas asmuo turi teisę viešai kritikuoti valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, taip pat pareigūnų veiklą. Lietuvos Respublikoje draudžiama persekioti už kritiką.

@vaidaszemaitisTikrieji Lietuvos priešai#♬ original sound – vaidas.zemaitis


Patiko? Pasidalinkite!