Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmame po koronaviruso pandemijos interviu išsakė savo nuomonę apie JAV vykstančias riaušes

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sureagavo į masinius protestus JAV, kurie prasidėjo po afroamerikiečio mirties dėl policininko kaltės. Rusijos prezidentą nustebino kai kurių valstybių gubernatorių reakcija į Donaldo Trampo įsakymus.

“Prezidentas sako: “Reikia padaryti taip ir taip, o vietiniai gubernatoriai sako: “Eik tu kuo toliau”, — sakė Putinas. Jo žodžiai buvo išsakyti kanalo “Rossija 1” laidoje “Maskva. Kremlius. Putinas”.

Riaušės Amerikos miestuose kilo po afrikiečio Džordžo Floido mirties Mineapolyje sulaikymo metu. Internete pasirodė filmuota medžiaga, kurioje parodyta, kad vyrui buvo uždėti antrankiai, jis pargriautas ant žemės, o vienas iš teisėsaugos pareigūnų jam keliu prispaudė kaklą.

Sulaikytasis kelis kartus pasakė, kad negali kvėpuoti, vėliau nutilo. Jis mirė intensyvios terapijos skyriuje. Oficialios teismo medicinos išvados patvirtina, kad Floidas mirė nuo smaugimo.

Buvo atleisti keturi policininkai, vienas iš jų apkaltintas neatsargiu gyvybės atėmimu.Prasidėjus masiniams protestams, Trampas pareikalavo, kad valstybės valdytojai pristatytų Nacionalinę gvardiją, tačiau kelių regionų valdžia teigė, kad be kariuomenės jie galėtų susitvarkyti su neramumais.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!