Patiko? Pasidalinkite!

Vasario 13 d. į Seimo konferencijų salėje vykusią Zigmo Vaišvilos ir Audriaus Nako spaudos konferenciiją nebuvo įleistas Respublikos Prezidento rinkimų dalyvis Kazimieras Juraitis.

Spaudos konferencijoje buvo nagrinėjama ilgametė nusikalstama Valstybės saugumo departamento (VSD) veikla prieš Lietuvos žmones.

K. Juraitis planavo šioje spaudos konferencijoje dar kartą paviešinti jo kreipimasį į Kinijos vadovą, po to, kai Lietuvos saugumiečiai Kiniją be jokių įrodymų, kaip patys prisipažino, įvardino grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui.

Vasario 13 d. „Aktualus skambutis“ pabandė išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių į Seimą be jokių paaiškinimų neįleidžiami Lietuvos teritoriją administruojantiems vasalams politiškai labai nepalankūs žmonės.

Ekspertai.eu žinomis į Seimą neįleidžia ir daugiau sistemai politiškai nepalankių žmonių, nepateikus jiems jokių paaiškinimu. Todėl jau yra prasidėję ir teisiniai procesai prieš vastybės institucijų savivalę. Šaltinių duomenimis, visų šių neteisėtų veiksmų iniciatoriai yra keli gerai žinomi Seimo nariai. Ekspertai.eu šias pavardes žino, tačiau vadovadamiesi vadinamąja Čatamo rūmų taisyklės praplėstąja versija, jų kol kas neviešina.

Jei Seimas būtų privati įstaiga, savaime suprantama jokių pretenzijų negalėtų būti. Tačiau šiuo atveju, tokie neįleidimai į valstybės institucijas yra elementari savivalė. Taip neturėtų būti, jei norime pokyčių proveržio iššūkių nebijančioje Lietuvoje.

ekspertai.eu

Primenema, kad:

Teisė.JPG

BV. inf


Patiko? Pasidalinkite!