Patiko? Pasidalinkite!

“15min” darbuotojai taip pat nedėvi kaukių!

Prieš porą savaičių aplankę “Delfi” redakciją ir pamatę darbuotojus nesilaikant karantino saugumo reikalavimų, Laurynas su Vaidu labai nusivylė šiuo dienraščiu ir jo darbuotojais. Bet svarbu nepasiduoti! Juk kitų dienraščių redakcijos tikrai taip niekšiškai nepasielgtų ir liudytų savo rašomą tiesą bei laikytųsi karantino reikalavimų… Tad šį kartą, labai pozityviai nusiteikę, Laurynas su Vaidu nusprendė pasisvečiuoti 15min.lt redakcijoje. Ir ką jūs manot – deja deja, bet jiems teko labai skaudžiai nusivilti dar kartą…

Jeigu 15min.lt ir Delfi savo skaitytojus laiko kvailiais ir nesilaiko įstatymų, o tik apie juos rašo, tai kaip galima jais tikėti?! Negana to,15min.lt darbuotojai buvo labai agresyvūs, užstojo Vaidui ir Laurynui kelią, neleido išeiti, išvadino durniais… Mes suprantame, kad pikta, kai darant nusikaltimą pagauna policija, bet juk visi Lietuvos piliečiai turi laikytis įstatymų – Delfi bei 15min.lt darbuotojai – taip pat. Na, jie – ypač, kadangi rašo, jog reikia dėvėti kaukes.

Taigi, kviečiame žiūrėti Vaido ir Lauryno nuotykius ir mėgautis šokiruojančiais vaizdais iš 15min.lt redakcijos šios baisios pandemijos metu! (Papildytas vaizdo įrašas)


Patiko? Pasidalinkite!