Patiko? Pasidalinkite!

Trečiadienį Vilniuje policija gavo pranešimą apie galimai pagrobtą mergaitę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Galimai pagrobtos mergaitės intensyviai ieškota visą ketvirtadienio naktį, bet iki šiol policija teigia nenustačiusi nei vaikų dingimo atvejų, nei savo vaikų pasigedusių tėvų.

Trečiadienį apie 19 val. 14 min. pranešta, kad Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės sidabrinės ar geltonos spalvos automobilį užsienietiškais numeriais galėjo būti įsodinta apie 11–12 metų mergaitė.

Gali būti, kad niekas nieko nepagrobė

Gali būti toks atvejis, kai tėvas nepaklusnų vaiką, o šiuo atveju mergaitę, įsodino į automobilį. Tiesiog paėmė ir „įmetė“ į automobilį. Dabartinis „nuliberalintas“ jaunimas ir vaikai dažnai demonstruoja savo charakterį ir neklauso tėvų, todėl tėvams kartais neatlaiko kantrybė ir tenka panaudoti jėgą.

Tarkime, kad taip ir įvyko. Jūs suprantate, kad dabar tas tėvas, kuris galimai taip pasielgė su savo vaiku, tiesiog bijo prisipažinti? Jis kuo puikiausiai supranta – jeigu prisipažins, vaikas bus apklausiamas socialinių darbuotojų, vaiko teisių ir galų gale, jis iš tėvų gali būti atimtas. Todėl tėvai sėdi namuose ir laukia, kada nusiramins šis skandalas.

O jeigu apie tai sužinotų žiniasklaida? Tiems tėvams nebūtų kur dėtis. Keista, kai policija ieško to, ko niekas nepasigedo. Ir dar įdomiau, kad šia tema pradeda reikštis politikai ir visokie kitokie „šūdžiai“, kurie ir atnešė visą šitą „šakalizmą“, dėl kurio tėvai bijo sudrausminti vaikus ir bijo, kad dėl to nebūtų atimti vaikai.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!