Patiko? Pasidalinkite!

Paaiškinsiu labai paprastai ir suprantamai. Jūs, tik įsivaizduokite- Landsbergių partiją turi daugumą masinių informavimo priemonių palaikymą, o kai kurias valdo tiesiogiai. „LRT“, „Delfi“, „15min“, „LŽinios“, „Alfa.lt“, tai, tik kelios stambesnės internetinės  žiniasklaidos priemonės, o kur dar radijas, televizija ir „Tapinoidai“ su „Yotubėm“.

Krūva visokių klounų kaip Savukynai, Ramanauskiai, Užkalniai… , kuriuos gina- policija, teismai, prokuratūra, VSD ir kitos teisėsaugos institucijos.

Žinoma viso to palaikymo nebūtų, jeigu jie nežviegtų savo isteriškos mantros- „Rusai puola“. Ši mantra yra vienintelis jų išsigelbėjimas, nes būtent mano išvardintos žiniasklaidos priemonės ir teisėsauga yra akylai prižiūrimos iš „baltojo namelio“, kurio savininkai sėdi už Atlanto ir dalis ten kur jūra negyva.

Mantra – Tai garsinių skiemenų seka, paprastai tariama arba giedama ją kartojant kelis, keliolika ir dar daugiau kartų (recituojama), aklamuojama).

Atrodo, kad ir kiti gieda tas pačias „mantras“, bet atkreipkite dėmesį, kad Landsbergistai tuoj pat užsipuola, tuos kurie bando giedoti tą pačia „mantrą“- „Rusai puola“. Jie tiesiog jaučia konkurenciją ir baimę, kad šeimininkas juos gali pakeisti kitais ir juos išmesti už borto, o dar blogiau išmetus, paviešinti informaciją apie jų „nuopelnus“ Lietuvai.

Visa tai ką išvardinau yra nesvarbu. Svarbiausia yra tai, kad Landsbergistai turėdami tiek įrankių, nesugeba „paimti“ valdžios, t.y Seimo ir kitų valstybinių postų. Jūs, tik pagalvokite, jie turi tokius „ruporus“, o politikoje yra už borto.

Tai yra įrodymas, kad šiai Landsbergizmo erai, atėjo galas. Viskas turi pradžią ir pabaigą, ir tai tiesiog yra neišvengiama. Bet nereikia būti naivuoliams ir galvoti, kad sunaikinus Landsbergizmą, nebus naujo darinio, kuris uoliai tarnaus savo šeimininkams.

Lietuva per amžius buvo dalybų objektas ir liks, nes jie labai nepatogioje geografinėje vietoje. Vienoj pusėj Rusija, kitoj JAV,o mes buferinė zona, kuri gali būti panaudota kaip masinio mėsos faršo cechu, kuriame mielai vieni kitus (broliškos tautos) skers be sąžinės graužaties, o šeimininkai už Atlanto stebės ir skaičiuos ekonominę naudą.

Visa tai ką aš parašiau yra melas ir kliedesiai, iš tikro Lietuva yra klestinti ir nepriklausoma valstybė, su augančia ekonomika ir gerėjančia gyvenimo kokybe

Netikėkite nei vienu mano parašytu žodžiu ir visą informacija nuodugniai tikrinkite patys. Viską galite rasti „Delfi“ ar kituose portaluose ir nesukti labai galvos. Aplamai šis tinklalapis, kuriame aš rašau yra nepatikimas ir rekomenduoju jame daugiau nesilankyti, todėl, kad ši informacija gali Jums pakenkti ir nuo jos gali pradėti skaudėti galva, arba kilti visokių neigiamų minčių apie dabartinę Lietuvą.

Atsiprašau,

Vaidas Žemaitis ( VSD slapyvardis „Vikingas“)


Patiko? Pasidalinkite!