Patiko? Pasidalinkite!

Antanas Kandrotas visus kviečia prie Seimo, nes rugpjūčio 10-ąją numatoma neeilinė Seimo sesija. Sprendimą dėl jos sušaukimo Seimo valdyba ketina priimti artimiausiomis dienomis, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. „Planuotume visą sesiją skirti tik su migracija susijusiems klausimams. Vienas dalykas yra kariuomenės įgalinimas, platesnių įgaliojimų suteikimas. Antras dalykas, fizinio barjero statybos paspartinimas, sklandesnio proceso užtikrinimas. Tam irgi reikalingi tam tikrų įstatymų pakeitimai“, –  teigė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Antanas Kandrotas sako, kad savo valią turime išreikšti dabar arba niekada. Jeigu susirinks tik 100 žmonių, bus galima traktuoti, kad šiandieninė režimo vykdoma politika visus tenkina.

Vaizdo įraše – mano raginimas palaikyti Antaną ir pranešimas apie tai, kas vyksta šiandien ir kuo visiškai negalime pasikliauti. Žemiau, po šiuo video, įdedame ir Antano Kandroto kreipimąsi.

Dabartinės lietuviškos politikos pasekmė – rugpjūčio 4 dieną išplatintas „Alacho karių“ laiškas su grasinimais keršyti Lietuvai: tarp galimų taikinių pateko ir Civilinės metrikacijos skyrius. Atkreiptinas dėmesys, kad daugelis adresų – didieji prekybos centrai, įskaitant „BIG“, „Akropolį“ ir „Ozą“. Taip pat neva užminuotas pastatas, kuriame registruota ir bendrovė „Delfi“. Apie tai plačiau skaitykite alfa.lt

Antano Kandroto kreipimasis

 


Patiko? Pasidalinkite!