Vakarų korporacijoms priklausančiuose portaluose teisininkas Ignas Vėgėlė įvardijamas kaip kandidatas į prezidentus artėjančiuose LR prezidento rinkimuose. Jis minimas apklausose ir visuomenei pateikiamas kaip rimtas konkurentas senbuviams politikams. Po mano išsakytos nuomonės apie Igną Vėgėlę, sulaukiau daug įvairių žmonių nuomonių bei klausimų. Taigi nusprendžiau padaryti atvirą kreipimąsi į Igną Vėgėlę ir užduoti keletą man, ir, manau, mano žiūrovams svarbių klausimų.
Vaido Žemaičio kreipimasis į Igną Vėgėlę (video)

Atsakys “vertinu blogai”. Na ir kas toliau? Baikit filosofuot. Traukinys nuvažiavo. Tėvas verslininkas. Konsultuos, kaip gerinti ekonomiką. Čia ir bus pliusas.
Vaidai, tau taip vadinami karžygiai ruošia ,,pirtį” savo sekančioje laidoje, jau ir anonsą paskelbė. Sakė ,,pakutens” ir kitus blogerius.
Vaidai, juk pats žinai iš anksto – Vėgėlės atsakymai bus mandagūs, teisingi, paremti Konstitucijoje atitinkančiais straipsniais.
Ir pačiam patiks išmintingi atsakymai. Kuo jam nesunku, (kaip visuomet) , patikti kitiems ir kartu pakelti savo reitingus. Jam suteiki galimybę turėti rėmėjų opozicijoje, pats nežinodamas, kas iš tikro jis yra.
Vaidai, kartais, neįspraudei savęs į spąstus, tikrindamas jo sąžiningumą?