Patiko? Pasidalinkite!

Labai daug rašau apie žmogaus psichologinę būseną, apie žmogaus sielą, jos patirtis. Draugai pasiūlė parašyti, kažką konkretaus, kas žmonėms duotų naudą. Gerai pagalvojau, ir nutariau parašyti apie tai, kaip valdyti sapnus.

Kaip sapne atsirasti ten kur nori, kokiame nori laike ir susitikti su kokiais nori žmonėmis. Parašysiu dvi praktikas, kurios veikia beveik kiekvienam pradedančiajam, kiekvienam kuris domisi astraliniu žmogaus gyvenimu.

Pradėsiu nuo įžangos. Išėjimas iš kūno, arba valdomas sapnas, nėra linksma atrakcija. Tai labai kruopščiai paruošta kelionė. Jei neteisingai pasiruošite, arba kelionę priimsite, kaip žaidimą, ir nesilaikysite taisyklių, jums gali grėsti labai rimtos problemos su jūsų gyvybe.

Tai gi pirmas ką turite žinoti, kelionė, tai pavojingas ir labai sunkus veiksmas, jūsų sielai. Turbūt teko girdėti apie tokį reiškinį kaip letargo miegas. Kas nežinote pasiskaitykite net ir Wikipedijoje apie tai rašoma.

Tai gi. Pirmas dalykas. Įsiminti, kad esi sapne, visada ką beveiktumei valdomame sapne, nepamiršti kad tai realu ir kad tu negali.

1. nueiti miegoti. 2. atsisėsti ilsėtis. 3. stebėti aplinką, nes į astralą kuriame būsi, pilna parazitų ir įvairių gyvių iš kitų matavimų. Ne visi jie yra draugiški mums. Yra tokių kurie maitinasi mumis, yra plėšrūnų kurie gali jus tiesiog sudraskyti. Žinokite. valdomame sapne, įvykiai tikri. Ten jūs tikras, tik be apsaugos, be materialaus kūno. Todėl prieš pradedant bandyti išeiti iš savo kūno, reikia visa tai įsisąmoninti.

Klaidos gali kainuoti jums gyvybę o jūsų artimiesiems kančias. Kas nutiks, jei jūs sapne atsigulsite ir užmigsite. Tai reiškia jūs tikrai užmigsite. Tai reiškia kad fizinis laikas ir laikas jūsų sapne gal skirtis, ir kol jūs tenai miegosite kelias valandas, čia praeis keliasdešimt metų. Tai viena bėda. Miegant jus gali užpulti ir sužaloti, jūs nebegalėsite grįžti. O jūsų pasiimti ne visada galės ateiti kitas sapnuotojas. Gal kas matėte filmą Avataras, jei ne pasižiūrėkite, ten jau fiziniu būdų perkeliama siela į kitą kūną ir į kitą erdvę.

Na štai įvadas baigtas. Dar vienas įspėjimas. Tik jūs atsakote už kelione sapno pagalba. Mano parašytos mintys nebūtinai yra teisingos ir nebūtinai jos jums tiks. Todėl kartoju. Tik jūs pats atsakote už pasekmes keliaujant sapnu.

Pradėkime. Yra trys miego fazės. 1. Užmigimas.2. Gilus miegas. 3. Pabudimas. Štai nuo trečios fazės ir yra šansas keliauti, bent mėnesį, stebėkite savo miego laiką, rašykitės, kada užmiegate, ir kada prabundate. Tai dabar galima atlikti su išmaniųjų laikrodžių pagalba, kurie ryte parodo jūsų miego analizę, kiek miegojote , koks jūsų miegas, kiek miegojote giliai ir tt.

Žmogus miega panašiai apie 7 valandas. Reiškia 30% užmigimo fazė. Paskaičiuojame 7 val. po 60 min. tai bus 420 min. atimame 30% lieka 294 min. Reiškia atėmus 30 min. mums liko gilus miegas ir pabudimas. Sužinokime kiek truks gilus miegas. Atimame dar 30% t.y atimame pabudimo fazę ir gausime 205,8 min. gilaus miego.

Va čia ir reikia, kad nuskambėtų trumpas žadintuvo skambutis. Trumpas signalas, kuris staiga prikeltu jus, prieš nebudimo fazę. Nubudote, ilgai nesivartykite, tiesiog apverskite pagalvę ir atsigulkite ant nugaros. Šaltas pagalvės paviršius, ir šiltas guolis duoda hipnozinį efektą, tai gi, atsigulkite ant nugaros ir galvokite jog turite pakliūti į jums norimą vietą.

Mintimis įsivaizduokite tą aplinką į kuria norėtumėte pakliūti. Atsipalaiduokite, leiskite jūsų mintims sukurti vaizdą tos vietos į kuria keliausite ir sulėtinkite ramų kvėpavimą. Atpalaiduokite visus raumenis. Mintys, tik į ten kur keliausite. Po keliolikos, o gal po kelių minučių, jūs pajusite, kad jau esate tenai ir pajusite, kad jūs tikrai sapnuojate.

Suprasite kad esate tenai kur svajojote, ir suprasite kad sapnuojate. Dabar, svarbu išlikti ramiam. Išlikti ramiam ir susikoncentruoti ties apsauga. Pabandykite pavaikščioti pirmyn atgal. Pašokinėkite, kad suprastumėte, jog valdote savo astralą savo mintimis.

Pirmiems kartams siūlyčiau tiesiog pabuvus tenai kelias minutes ir pavaikščiojus išmokti grįžti į fizinį kūną. Nes jei jus kas nors išgąsdins, jūs tiesiog galite nesugebėti pajausti grįžimo kelio.

Grįžimo kelią jūs jausite visa laiką, jausite automatiškai. Jūs žinosite kad esate šalia tos vietos, kuri veda į fizinį kūną. Nesistenkite staigias judesiais grįžti į kūną, per greitas grįžimas, kažkuo panašus į nesvarumo būklę, kai krentate ant nugaros. Nes grįšite krisdami ant nugaros. Tai tokie pirmi instruktažai kelionei į astralinius pasaulius.

Gero kelio.

Ričardas Auglys


Patiko? Pasidalinkite!