Patiko? Pasidalinkite!

Šiandien perskaičiau, kad Šiaulių miesto “Gustuko” picerija paskelbė, jog aptarnaus tik nevakcinuotus klientus. Dabar žinau, kur išleisiu savo pinigus, kai atvažiuosiu į šį puikų miestą.

O štai visą “Vičiūnų” produkciją išmečiau iš šaldytuvo ir uždraudžiau šios įmonės gaminiams pasirodyti mano namuose. Nes sužinojau, jog jie moka po 50 eurų už tai, kad darbuotojai susileistų neaiškios kilmės ir paskirties brudą.

Tai padariau ne vien todėl, kad nenoriu remti naujosios vergvaldystės palaikytojų, bet ir dėl to, kad vienas iš dažniausiai pasireiškiančių naujos, neištirtos vakcinos šalutinių poveikių yra smegenų veiklos sutrikimai. Paskaitykite “vakserių” komentarus. Siaubas. Bauduoti, izoliuoti, atimti verslą, žudyti, šaudyti. Brr… Juk pagal apklausas, priverstinei vakcinacijai pritaria būtent “didesnes pajamas ir aukštesnį išsilavinimą turintys miesto gyventojai”. Na, iš principo tai turėtų būti normalūs, adekvatūs, kultūringi žmonės. Todėl darytina išvada, kad susileidus vakciną, daliai jų iš karto pasireiškė kažkokie nesveikos agresijos priepuoliai.

Kai kuriuos “Vičiūnų” įmonės darbuotojus pažinojau asmeniškai, nes ten padėjau kurti profsąjungą ir mano teisininkai paruošė jiems visą metodinę medžiagą. Tai labai darbštūs, atsakingi, nuoširdūs ir labai taktiški žemaičiai. Bet kas žino, kas su jais atsitiks po neaiškios kilmės skysčio suleidimo ir jie taps tie “50 eurų didesnes pajamas gaunantys bandos imuniteto atstovai”? Ar nepradės jie žuvų pirštelių gardinti savo padidėjusių išskyrų priedais? Geriau pasisaugosiu.

Labai gerai, kad jie skelbia, kuri įmonė labiausiai didina zombių populiaciją. Dabar galima pasitikrinti, kieno paslaugas ir produktus pirkti, o nuo kurių geriau susilaikyti.

P.S. Tikrai reikia drąsos tokiam žingsniui, kokį padarė “Gustuko picerija”. Nes greitai vakcinuoti, snarglėtais antsnukiais kaip abrozdėliais pasidabinę zombiai vaikščios su deglais naktimis ir daužys langus tiems, kurie nepasiduoda jų beprotystei. Panašiai kaip Hitlerio Vokietijoje. Bet neilgam.

P.S.S. O visiems tiems, bakstelėtiems neaiškiu skysčiu (“Didesnes pajamas gaunantiems ir aukštesnio išsilavinimo” komentatoriams) ir nenuilstamai linkintiems mums baudų, lagerių ir mirties, noriu nukreipti dėmesį į vieną informaciją, kurią paviešino embriologė A. Blažėnienė su nuorodomis į oficialius dokumentus. Tai mokslininkų paruoštas pasaulio gyventojų optimizavimo projektas (galite rasti internete). Ar žinote, kiek žmonių pagal “optimizavimo” planą ten turi likti? 2 milijardai. Toks kiekis ir gaunasi išminusavus 70 proc. bandos imuniteto, kovidopasų ir snarglėtų antsnukių nešiotojų. t.y. tų, kurie bus nuolat testuojami ir skiepijimi.

Todėl mes, su mažesnėmis pajamomis ir neaukštu išsilavinimu, geriau palauksim. Nes viskas, kas nenatūralu, visada išsigimsta, degraduoja ir galų gale prasmirsta (lavoninėse).

Su meile ir brolišku rūpesčiu

Vladimiras Troščenka


Patiko? Pasidalinkite!