Patiko? Pasidalinkite!

Vladimiras Volfovičius Žirinovskis ,anksčiau Vladimir Volfovič Eidelštein, g. 1946 m. balandžio 25 d.) – Rusijos liberaldemokratų partijos įkūrėjas bei lyderis.
Gimė Kazachijos SSR sostinėje Almatoje, yra pagarsėjęs ultranacionalizmu, antisemitizmu (nors Vladimiro tėvas buvo Lenkijos žydas).

Paskutiniu metu, Žirinovskis dažniau įsivelia į lytinius skandalus nei politinius

Renatas Davletgildejevas

Leidinio „Current Time“ žurnalistas, neslepiantis savo seksualinės orientacijos Renatas Davletgildevas, paskelbė gėjus Renatas Davletgildejevas apie Vladimiro Žirinovskio ir jo vadovaujamos LDPR partijos narių kabinėjimąsi.

R. Davletgildejevas papasakojo istoriją, kaip po konkurso „Miss Rusija“ jį  į sauną bandė išvežti Žirinovskio padėjėjai. „Pats jis, kol davė neilgą interviu, graibė užpakalį taip, kad rankos su diktofonu purtėsi“, – sakė žurnalistas. „Mano istorija – niekai palyginus su tuo, kas vyksta toje pačioje LDPR (partijoje)“, – pridūrė jis.

Ponomariovas: Žirinovskis yra gėjus. Jo frakciją sudaro jauni jo mėgėjai ir rėmėjai

Ponomoriovas

Pasak jo, tai yra gerai žinoma informacija. „Jo frakcija ( LDPR frakcija Valstybės Dūmoje Rusijos Federacijoje ) susideda iš dviejų kategorijų žmonės – jo mylimieji ir jo rėmėjai“, – sakė Ponomariovas.

Žirinovskis gėju klube agitavo „vienykitės visi Rusijos gėjai ir balsuokite už LDPR…“

1995 metais prieš rinkimus į Dūmą, Žirinovskis lankėsi gėjų klube „69“ ir atvirai prieš kameras apkabindamas jaunuolį agitavo „vienykitės visi Rusijos gėjai ir balsuokite už LDPR…“

Žirinovskis: „O, o tu vis dar su kelnaitėmis, dabar  daugelis vaikšto be kelnaičių“

Lapkričio 3, 2005 metais Maskvos prokuratūra gavo pareiškimą, kuriame reikalaujama „imtis baudžiamų prieš Vladimirą Žirinovskį, dėl seksualinės prievartos- teigė nukentėjusio berniuko mama. Jie jėga įgrūdo mano vaiką į “ Meresedes-600 „ir, vėliau aš sužinojau, ką jie su juo padarė „.

1999 metais, panaši istorija kurią pasakoja  18 metų Aleksejus iš Yartsevo. Žirinovskio apsauga jį pagavo gatvėje ir nuvežė į jo dvarą, kur Žirinovskis jį pašaukė į miegamąjį. Pasak Aleksėjaus, savininkas: „pakėlė mano marškinius, lietė mane, vaikščiojo aplink. Jis pasakė: „Tavo kūnas toks gražus, švelnus ir tuomet pradėjo lysti į  kelnes: „O, o tu vis dar kelnaitėmis, dabar daugelis vaikšto  be kelnaičių“. Tada jis paklausė, ar turiu utėlių, ir pradėjo mane apžiūrinėti, mano dantis … Jis man tada padarė tai, ko labai nenorėjau „.

Žirinovskio visi patarėjai yra jauni vaikinukai, o pats Žirinovskis ne kartą yra išreiškęs neapykantą moterims. Rusijos spaudoje pasirodo vis daugiau nuotraukų ir vaizdo medžiagos su Žirinovskio pasilinksminimais su jaunais berniukais, kurių nuslėpti jau nebįmanoma.

Nieko nuostabaus, nes Žirinovskis yra Liberaldemokratų partijos įkūrėjas, o liberalizmas būtent ir yra visų šitų seksualinių mažumų ir tuštybių ideologija.

 

Parengė Egidijus.N

 

 


Patiko? Pasidalinkite!