Patiko? Pasidalinkite!

Vokietijoje nuo pirmadienio iki mėnesio pabaigos įvedamas karantinas

Vokietijos kanclerė Angela Merkel spalio 28 dieną paskelbė apie karantino įvedimą. Paaiškindama naujo griežto apribojimo režimo visoje šalyje poreikį, ji teigė, kad nors sveikatos priežiūros sistema gali susidoroti su didėjančiu pacientų skaičiumi, per kelias savaites jos pajėgumai gali pasiekti ribas.

Režimas visų pirma apima teatrų, sporto klubų uždarymą, kontaktų ribojimą, turistines keliones, maitinimo įstaigos teikia tik pristatymo paslaugas arba paslaugas išsinešti, o mokyklos ir darželiai, kirpyklos ir parduotuvės toliau dirbs (ribodamos lankytojų skaičių).

Skirtingai nuo pavasario, naujasis apribojimų režimas nenumato mokyklų ir darželių uždarymo, valdžia reikalauja, kad jie ir toliau dirbtų įprastu būdu kuo ilgiau.

Lapkričio 1 dieną Vokietijoje per dieną buvo nustatyta beveik 14,2 tūkst. koronaviruso infekcijos atvejų, mirė 29 žmonės.
Nuo epidemijos pradžios Vokietijoje buvo pranešta apie 532 930 koronaviruso atvejų ir 10 481 mirtį. Pasveiko daugiau kaip 355 tūkstančiai užsikrėtusių žmonių.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!