Patiko? Pasidalinkite!

Ko tik nesiima valdžia, kad tik pensininkams kuo mažiau tektų mokėti? Štai kad ir dabar: ėmė ir iškasė kažkokius anuitetus. Kas tai per „fruktas“ ir kam jis naudojamas, ko gero, nežino net patys valdininkai. Jie pasikvietė kažkokią mistinę EBPO, kad ši galėtų „runkeliams“ dar labiau „pripudrinti smegenis“.

Atvirai pasakius, net keliskart perskaičius, mažai ką supratau: gausiu aš tą pensiją bent jau tokią, kaip dabar, ar ji bus išdraskyta kaip kokia ožio ragais išbadyta pagalvė. Tvirtai žinau tik viena: bet kuri reforma prie gero dar neprivedė ir neprives.

Prisiminkime sveikatos ir švietimo reformas, kurios mus ir mūsų vaikus pavertė debilais arba niekam tikusių brangių vaistų gėrikais. Tiesiog būsime apmėtyti nesuprantama terminologija, o kai smegenys nebespės jos „virškinti“, iškart pajusime, jog mūsų kišenes jau pratraukė skersvėjis. Toks jau tas išgirtasis kapitalizmas.

Prie sovietų pastatydavo nemokamą klizmą, ir keliauk sau sveikas! Norėsi išgyventi – pasveiksi, jei ne – tolimesniu gydymu Abraomas užsiims. Dabar gi liko tas pat, tik vietoj klizmos įvedė brangius krakmolinius vaistus. Su išimtimi: jei turi pinigų, ir ne tiek, kiek jų užsidirbi šmirinėdamasis konteineriuose, gali tikėtis ir pagyti nuo vaistų. Bet ir numirti turi šansų, jei koks bukaprotis šundaktaris nesugalvos juoko dėlei išrašyti kokio aršeniko.

Brangūs ponai aferistai: mūsų nedomina, kaip jūs pavadinsite naują kepinį – batonu ar bulka? Mes tik norime sužinoti, didės mūsų nusmurgusios pensijos ar mažės? Jei didės, tai ar jos spės vytis infliaciją? Štai ir viskas.

O visokius EBPO pezalus klausykite, kiek širdis geidžia. Juolab esate tiek buki, kad patys nieko išsiaiškinti nebegalite. Jus reikia kaip kokias varles per užpakalį pripūsti informacijos su šiaudu.

Kurkit anuitetus ir šokit kordebaletus!


Patiko? Pasidalinkite!