Patiko? Pasidalinkite!

Liaudies linksmintojas Andriejus Tapinas, savo laidoje viešai demonstravo alaus gėrimą ir žinoma erzino „žaliuosius“, pasitelkęs kaip klounus- kandidatus į prezidentus Ingridą Šimonytę ir Gitaną Nausėdą.

Bet straipsnis ne apie politiką, o apie tai, kaip alų vartojančios moterys patampa vyriškomis, o vyrai tampa „bobomis“.

Vyriškos moterys ir moteriški vyrai

Mokslininkų seniai pastebėta, kad alkoholinių gaminių vartojimas sukelia vyrų feminizaciją ir moterų muskulingumą, t. y. vyrams atsi­randa kai kurie moterų požymiai ir išsivysto impotencija, o moterys tampa „vyriškomis“ – šiurkštėja balsas, charakteris, atsiranda veido plaukuotumas.

Kaip Jums mieli skaitytojai Ingridos Šimonytės balsas? O ji ne vyriška? O kur jos antra pusė, t.y vyras, kur vaikai?

ŠEIMA— TAUTOS IR VALSTYBES PAGRINDAS. Kur Ingridos Šimonytės šeima? Ar tokia turi būti prezidentė, bevaikė?

Tarp visos šiuo metu prieinamos alkoholio įvairo­vės, būtent alus ypatingai neigiamai paveikia vyrų ir moterų lytinių hormonų sudėtį. Tik 1999 metais oficialioji medicina rimtai užsi­ėmė šio reiškinio esme. Pasirodo, kad apynių spurgos, vartojamos priduodant alui specifinį  kartumo skonį, turi 8 – prenilnaringenino (8-PN) – medžiagos, priklausančios fito-estrogenų klasei („fito“ – rodo sąsają su augalais, estrogenas – moters lytinis hormonas).

Panašūs junginiai atrandami ir kai kuriuose kituose auga­luose, pavyzdžiui, raudonuosiuose dobiluose, liucernoje. Liaudies medicina seniai žinojo tą reiškinį, ir piemenys rūpinosi, kad galvijai nesuėstų per daug tokių augalų. Priešingu atveju gresia bergždumas, kas ir įvyko Australijoje, kai avių ganyklos buvo tik iš raudonųjų dobilų. Tačiau reikia pažymėti, kad 8-PN savo jėga 10-100 kartų pralenkia visus likusius fito-estrogenus ir pagal aktyvumą priartėja prie žmogaus hormono – estrogeno. Nuo 1999 metų šis faktas akty­viai aptarinėjamas specialiojoje mokslinėje literatūroje, tačiau pla­čiam skaitytojų ratui ši informacija lieka neprieinama.

Kas yra lytiniai hormonai? Lytiniai hormonai reguliuoja lytinių organų formavimąsi ir vystymąsi, antraeilių lytinių požymių pasireiškimą ir kai kurias žmogaus elgesio sritis. Jeigu kalbama apie vyro ir moters skirtumus, tai pirmiausia jie nulemia tai, kad vyro organizme pagamina vyrišką hormoną (testosteroną), o moters organizme – moterų (estrogeną). Būtent šių medžiagų veikimas ir suteikia ne tik išorinius vyrų ir moterų skirtumus (be jų vidaus ir išorės organąi iš viso nesiformuoja), bet ir vyrui duoda didelės raumenų jėgos, atitinkančios jo figūrą, veido plaukuotumą, vyrišką balsą ir charakterį, o moteriai – moterišką figūrą, veido švarumą, švelnesnį balsą ir moterišką charakterį.

Jeigu žmogus pradeda vartoti nebūdingą jam hormoną, tai jo išvaizda, balsas, charakteris smarkiai keičiasi. Šituo naudojasi žmonės, kurie sąmoningai nori pakeisti savo lytinę priklausomybę.

Svarbi hormonų savybė yra jų didelis aktyvumas net mažose koncentracijose. Sveikos moters organizme per parą pagaminama tiktai 0,3 – 0,7 mg estrogeno, kuris pagal svorį atitinka pusę cukraus kruopelės! Šito kiekio visiškai pakanka, kad žmogus būtų mote­rimi. Veikiančioji moteriškojo hormono koncentracija pervedant į estrogenus viename litre alaus gali pasiekti 0,15 mg. Vis dėlto reikia pažymėti, kad aluje 90 proc. fito-estrogeno būna neaktyvios formos, bet 30 proc. europiečių žarnyno mikroflora dirba tokiu būdu, kad hormoną aktyvuoja organizmo viduje – plonajame žarnyne.

Ką alus duoda vyrui?

Vyras, vartodamas alų, savo orga­nizme iš esmės pakeičia vyrišką hormoną į moterišką. Anksčiau vyriškas hormonas jam suteikdavo aktyvumą, valingumą, pergalės siekimą, norą būti lyderiu, o dabar mes turime bevalią, apatišką būtybę, tarpinės giminės, sugebančią tik gulėti ant sofos ir bukai žiūrėti į televizorių. Vėliau gali atsirasti irzlumas ir niekšiškumas.

Tokios būtybės figūra taip pat keičiasi – išplatėja dubuo, taukai kaupiasi pagal moters tipą – klubuose. Pilvo raumenys silpsta ir atsiranda „alaus pilvas“. Padidėja apaugusios taukais krūtinės liaukos, jos tabaluoja priekyje papildydamos šito „vyro“ išvaizdą. Kai kuriais duomenimis užleistais atvejais iš tų „krūtinių“ sunkiasi krekenos.

Širdis priversta kiekvieną dieną perpumpuoti pernelyg didelį kiekį skysčių, patenkančių su alumi, pastebimai padidėja jos dydis, sienelės tampa plonesnės ir drėblios, išorinėje pusėje apauga taukais. Vystosi išeminė širdies liga ir padidėja infarkto rizika, fizi­nis krūvis pakeliamas vis sunkiau, atsiranda dusulys. Gydytojai šį sindromą vadina „alaus“ arba „bavariška“ širdimi.

Vis problemiškiau atlikti vyriškas pareigas, palaipsniui vystosi impotencija, moters potraukį pakeičia alaus potraukis. Tokiu būdu pasitvirtina pirmojo Vokietijos reichkanclerio Bismarko žodžiai: „Nuo alaus tampama tingimais, kvailiais ir nepajegiais (turima omenyje vyriška bejėgystė).

Ką alus duoda moteriai?

Moters organizmas veikia sudė­tingiau ir subtiliau nei vyriškas, kiekvieną mėnesį hormoninis fonas iš esmės keičiasi ir brovimasis į šį subtilų mechanizmą fito-estro- genais ar kitais hormoniniais preparatais gresia rimtomis pasekmė­mis iki pat nevaisingumo (kaip avims Australijoje). Normalios būklės moters organizmas pagamina tiek estrogenų, kiek jam tuo momentu reikia. Jei moteris geria alų ir tokiu būdu i savo orga­nizmą įveda papildomą kiekį moteriško hormono, o tai gali sukelti, kaip parodė bandymai su žiurkėmis, gimdos padidėjimą, gimdos ir makšties audinių išvešėjimą, nesaikingą išskyrų ir gleivių išsisky­rimą kiaušintakiuose, menstruacijų ciklo sutrikimą.

Jeigu vyrams, vartojantiems alų, sumažėja potraukis prie­šingai lyčiai, tai moterims, priešingai, padidėja, kas sukelia dishar­moniją šeimyniniuose santykiuose.

Ypač liūdna stebėti mergmą su alaus buteliu vienoje rankoje ir cigarete kitoje, praeivių akivaizdoje kybančią ant kokio nors vaikino. Tai galima pavadinti “kačių rujo­jimu“ kai merginos lytinis potraukis tiek padidėjęs, kad ji praranda būdingą kuklumą ir pradeda žaisti aktyvų dominuojanų vaidmenį, įsisiūlydama vaikinui. Tarp kitko pažymėsime, kad tabako dumuose aptiktas visas spektras fito-estrogenų, o vyrams rūkymas sukelia impotenciją, išsivysiančią per 10-20 metų. Rujojimas yra pami­šimas, kai protas jau nepajėgus kontroliuoti hipertrofuotą geidulį. Deja, kartais merginos priima tai kaip normą ir neįtaria, jog sio psi­chinio sutrikimo priežastis – alus, rūkymas ir kartu su reklama pri­metamas atitinkamas elgesio ir gyvenimo stilius.

Tačiau pagrindinį smūgį alkoholis suduoda smegenims, užmušdamas jos ląsteles ir pirmiausiai pažeisdamas pačias jautriausias galvos sme­genų žievės funkcijas

Tokiu būdu supaprastinant problemą galima pasakyti: jei žmogus nori iš pradžių tapti moraliniu luošiu, o jau paskui – impotentu, tai jis geria degtinę, o jeigu teikia pirmenybę atbulinei sekai – iš pradžių impotencija, o paskui luošumas, tai geria alų. Normaliam žmogui nei alus, nei degtinė nereikalingi.

Ištrauka iš straipsnio „Karti tiesa apie alų

Būkime vieningi parama paremti gif

 


Patiko? Pasidalinkite!